Miniserver

Kód: 100335
Tip
Neohodnotené
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO
loxone miniserver 1000x1000
€745
Skladom (1 ks)

Centrálna jednotka pre riadenie inteligentnej elektroinštalácie v domácnosti, firmách alebo pre špeciálne projekty automatizácie. Loxone Miniserver bol vyvinutý špeciálne pre profesionálnych elektrikárov. Zariadi väčšinu úloh pre účely zabezpečenia, pohodlia a energeticke účinnosti.

NEJEDNÁ SA O “PLUG AND PLAY” ZARIADENIE. VYŽADUJE SI ODBORNÚ MONTÁŽ A NASTAVENIE. Pokiaľ máte záujem o tieto služby tak NÁS KONTAKTUJTE. Sme oficiálny Loxone Gold partner a radi vám pri vašom projekte poradíme a navrhneme vhodné riešenie aj so zaujímavou cenou.

Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Loxone Miniserver slúži ako centrálna riadiaca jednotka v automatizácií budov. Vymeniteľná SD karta ukladá operačný systém, uživateľské programovanie a nastavenie. LAN rozhranie umožňuje programovanie zariadenia, využívanie integrovaného webservera a tiež ovládanie hotovej inštalácie prostredníctvom webového rozhrania a aplikácie Loxone.

K dispozícii je integrované Tree rozhranie pre pripojenie senzorov a aktorov a tiež 8 bezpotencionálnych releových kontaktov, 8 digitálnych a 4 analógové vstupy. Prostrednictvom rozhrania LINK je možné Miniserver rozšíriť pomocou Extension modulov o ďalšie funkcie a tiež vstupy a výstupy.

Loxone Miniserver:

  • 8 digitálnych výstupov
  • 8 digitálnych vstupov 24V DC
  • 4 analógové vstupy 0-10V
  • Loxone Link rozhranie (až 30x Extension)
  • Loxone Tree rozhranie (až 50x Tree zariadenie)
  • LAN rozhranie (IPv4/IPv6, SSL, 100Mbps)
  • Napájenie 19,2–30V DC (PELV)
  • Montáž na DIN lištu (9 pozícií)
  • Webový server je súčasťou (nepotrebuje cloud)
  • Loxone Tree Interkomunikácia pre prepojenie viacerých centrálnych jednotiek

Obsah balenia:

1 × Loxone Miniserver
1 × 120ohmový odpor pre zbernicu Link
1 × Príbalová informácia
1 × Samolepka Loxone
1 × Originálna Micro-SD karta 8 GB priemyselnej kvality (odporúčame používať iba originálne SD karty)
1 × IDC Tool

Ak chcete zautomatizovať Váš dom, administratívnu či komerčnú budovu, radi Vám pomôžeme v TOZO!

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web
 

Dodatočné parametre

Kategória: Miniserver & extensions
Záruka: 2 roky
Napájacie napätie: 19.2 ... 30VDC
Spotreba energie: typ. 1.85W, max. 3W

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz