Multi Extension Air

Kód: 100116
Tip
1 hodnotenie
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO
Multi Extension Air1 768x768
€624
Skladom EU

Dodatočná inštalácia je jednoduchšie než kedykoľvek predtým: ovládanie sauny, garážové dvere, ... Flexibilné riešenie založené na Loxone Air (bezdrôtová) technológii.

  • 8 digitálnych výstupov (bistabilné relé)
  • 12 digitálnych vstupov
  • 1-Wire rozhranie
  • 4 PWM výstupy
  • a ďalšie

Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Loxone Multi Extension Air

Dodatočná inštalácia je vďaka Multi Extension Air jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Flexibilné riešenie založené na Air (bezdrôtovej) technológii. Svoje miesto nájde ako:

Rozšírenie miniserveru: 

U Multi Extension Air nie sú vďaka bezdrôtovej komunikácii Loxone Air žiadne obmedzenia. Možno s ním spínať spotrebiče, sledovať teplotu, riadiť prístup, ľahko pripojiť senzory a tlačidlá domu atď.

Pomocník na záhrade: 

V záhradnom rozvádzači zvládne ovládať všetko, čo je potrebné. Ovláda od vonkajšieho osvetlenia až po zavlažovanie trávnika a kvetín. Záhradníka už mať nemusíte.

Opatrovateľ o bazén:

Sám dopustí vodu, rozsvieti osvetlenie, zapne filtráciu – spoločne s Loxone Miniserverem zvládne takmer všetku starostlivosť o bazén.

Ovládanie sauny:

Loxone Multi Extension možno umiestniť nezávisle na Miniserveru – napríklad blízko sauny. Pripojte saunu, senzory teploty a vlhkosti, osvetlenie a urobte si ideálne relaxačné prostredie.

Obsah balenia:

  • 1 × Multi Extension Air
  • 1 × SMA anténa

Ak chcete zautomatizovať Váš dom, administratívnu či komerčnú budovu, radi Vám pomôžeme v TOZO!

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web
 

Dodatočné parametre

Kategória: Smart home
Záruka: 2 roky

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz