Alarmová siréna Air LOXONE

Kód: 100312
Neohodnotené
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO
Alarmova sirena Tree1
€296,64
Na objednávku

Dokonalé doplnenie vašej ochrany proti vlámaniu v Real Smart Home: S hlasným zvukom alarmu a nápadným blikajúcim svetlom môžete okamžite vydesiť potenciálnych zlodejov.

  • Neprepočuteľný zvuk alarmu
  • Intenzívne blikajúce svetlo
  • Vstavaná ochrana proti sabotáži
  • Preventívna ochrana vďaka nápadnému dizajnu
  • Uvedenie do prevádzky v rekordnom čase

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Zvuková ochrana proti vlámaniu v šikovnom dome či budove
Alarmová siréna Air od Loxone pomôže ochrániť váš domov aj podnik. Vďaka nápadnému blikanie a hlasnému zvuku alarmu vydesí potenciálnych zlodejov a spoľahlivo upozorní každého v okolí. Súčasne je toto poplachové zariadenie skvelým doplnkom k ochrane pred ďalšími rizikami ako napr. Požiar.

 

Šikovný poplach v niekoľkých fázach:

Alarm neaktívny

Alarm aktívny: Aby bol poplachový systém spoľahlivo používaný, musí byť jeho aktivácia čo najjednoduchšie. V Real Smart Home sa alarm aktivuje automaticky vďaka funkcii “odchod z domu”.

Fáza1 Tichý alarm: Ak váš domov zistil nežiaduceho hosťa alebo iný problém, budete najskôr okamžite upozornení prostredníctvom notifikácie na telefóne.

Fáza2 Akustický alarm: Alarmová siréna sa teraz ozve pri plnej hlasitosti, aby pritiahla náležitú pozornosť. Okrem toho sa vo všetkých zónach Music Serveru prehrá tón alarmu a súčasne Miniserver zavolá na zvolený telefón.

Fáza 3 Optický poplach: Teraz siréna reaguje s jasným blikajúce svetlom. Okrem toho sa tienenie celkom vytiahne a osvetlenie v celom dome začne blikať.

Obsah balenia:

  • Alarmová siréna Air
  • 2 × 3M UY2 lisovací svorka
  • Montážní set (4 × hmoždinka + šroub)

Ak chcete zautomatizovať Váš dom, administratívnu či komerčnú budovu, radi Vám pomôžeme v TOZO!

 

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz