SYNA PLANT LED

Kód: 1007146
Neohodnotené
Značka: SLV
€78
Skladom EU

Mnohostranne využiteľné SYNA svietidlo so zemným hrotom je neprehliadnuteľné v každom vonkajšom priestore. Vďaka stabilnému zemnému hrotu, dlhému káblu a ochrannej kontaktnej zástrčke sa dá flexibilne zostaviť, ľahko nainštalovať a pevne fixovať v zemi. Vonkajší reflektor so silným výkonom zaisťuje dobré rozloženie svetla, čím sa stáva ideálnym zdrojom nasvietenia. Ten je vďaka krytiu IP65 výborne chránený pred vnikajúcou špinou a striekajúcou vodou zo všetkých smerov.

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Záhradné svietidlo od SLV je vhodné na osvetlenie záhonov a stromových alejí. Má naklápací reflektor vďaka ktorému je možné nasvietiť aj vyššie objekty v exteriéri.

Spoločnosť SLV je nemeckou spoločnosťou, ktorá už viac než 35 rokov rozvíja inovatívne riešenia pre vnútorné aj vonkajšie priestory. Zakladajú si na kvalite v spojení s aktuálnym dizajnom. 

 

SLV ponúka svetelné riešenia pre všetky oblasti, súkromné, administratívne či verejné s prihladnutím k potrebám ochrany životného prostredia. Ročne obnovujú svoje portfólio o stovky produktov. Preto aj my v našom eshope TheLamp nenájdete všetky produkty. Akýkoľvek produkt z oficiálnej stránke SLV. Vám radi objednáme a dodáme.

Dodatočné parametre

Kategória: Exteriérové
Záruka: 5 Rokov
IP krytie: IP65
Materiál: Hliník
Farba: Antracit
Typ svetelného zdroja: LED integrované
Farba svetla: 3000K
Svetelný výkon: 6W / 540lm
? Napájanie: napájacím káblom
Napätie: 220-240V
Rozmer reflektora (Ø / D / V ): 6,5 / 10,9 / 12 cm
Výška zapichovacieho trnu: 17,5 cm
Dĺžka prívodného kábla: 150 cm

SLV je nemecká spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a dizajn osvetlenia pre rôzne aplikácie. Od svojho založenia v roku 1979 sa SLV etablovala ako významný hráč na trhu s osvetlením a ponúka široký sortiment svietidiel a osvetlenia pre domácnosti, komerčné a verejné priestory.

slv-lighting-group-vector-logo

Sortiment produktov SLV zahŕňa rôzne typy svietidiel, vrátane stropných, nástenných, vonkajších, stolových, podlahových a ďalších. Firma sa sústreďuje na inovácie, kvalitu a energetickú efektívnosť svojich produktov. Okrem toho SLV ponúka aj riešenia inteligentného osvetlenia a moderné technológie, aby spĺňala požiadavky rôznych zákazníkov.

Pre viac produktov od značky SLV nás kontaktujte na info@thelamp.sk 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz