Monkey First Light MrMARIA

Kód: DB30MK
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Mr.MARIA
€69
Skladom (1 ks)

Rodina Mr.Maria sa rozrástla o ďalších členov. Usmievavá opica bude vaše deti sprevádzať pri nočnom papaní, rozprávkach na dobrú noc aj pri sladkých snoch. Vďaka skvlému, zdraviu nezávadnému materiálu a jemnému svetlu v podobe 6-stupňového svietenia sa z opice stane kamarát na doma aj na cesty. Dobíjateľný zdroj disponuje výdžou 8-120 hodín v závislosti od intenzity svietenia. Pekné balenie predurčuje túto prenosnú lampu k dokonalému darčeku. 

Nádherné nočné svetlo, krásny doplnok do detskej izby a skvelý kamarát pre deti.

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Monkey First Light je nočné svetlo z kolekcie Mr Maria. Lampa je nabíjateľná cez USB-C (v balení), 30 cm vysoká, so stmievateľným LED modulom. Má dve tlačidlá: ON / OFF a nastavenia jasu – na zadnej strane svietidla. Vďaka tomu je vhodná aj na cesty kamkoľvek pôjde Váš drobček, Monkey môže ísť s ním.

 

 

Holandská značka Mr Maria sa inšpirovala obľúbenou rozprávkou Dicka Bruna a tak vznikol Miffy First Lamp aj s jeho kamarátmi. Za touto značkou stojí holandské dizajnérske duo Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

“Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Biela
Farba svetla: 2700K
Typ svetelného zdroja: Led integrované
? Napájanie: Batéria (USB-C)
Typ vypínača: Na svietidle
Stmievanie: 6. stupňové, tlačítkom na lampe
Rozmery: 15x16x23cm
Materiál: Soft Silicone, BPA-free

 

 

 

 

 

 

 

Mr.Maria je holandská značka, ktorá sa špecializuje na výrobu detských osvetlovacích prvkov a dekorácií. Ich produkty sú známe po celom svete pre svoj hravý dizajn a schopnosť vytvárať príjemnú atmosféru detských izbičiek. Medzi ich ikonické produkty patrí zajačik Miffy, ktorý sa postupom rokov rozrástol o celú kolekciu zvieracích kamarátov. Tieto lampičky prinášajú do izieb tých najmenších nie len svetlo, ale aj nádych príbehu a fantázie. Značka si za ciel kladie prepájať dizajn a funkcionalitu, aby vytvárala inšpiratívne a radostné prostredie pre deti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz