LORENA Ceiling LUCIDE

Kód: 03140/23/65 03140/23/61 03140/23/62 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: Lucide
€94,95
Skladom EU Skladom EU Skladom EU Zvoľte variant
Variant

Elegantné sklené svietidlo vhodné do kúpelňe? LORENA!

Stropné svietidlo LORENA z belgickej dielne LUCIDE disponuje zvýšeným krytím IP44 vďaka čomu je vhodným riešením aj do prostredia so zvýšenou vlhkosťou ako sú kúpeľne či kryté terasy. Napriek tomu nepôsobí technicky, ale luxusne a elagatne. Dostupná v troch farebných kombináciach.

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

  • Vhodné pre použitie s LED svetelným zdrojom
  • Jednoduché pripojenie na stmievač
  • IP44
  • Kvalitné sklené tienidlo

 

Svietidlá belgickej značky LUCIDE prinášajú na náš trh inšpirujúce riešenia v osvetlení. Rady moderných a klasických sérií ponúkajú možnosť dokonalého dotvárania bytových, kancelárskych či exteriérových priestorov, s ohľadom na individuálne preferencie každého zákazníka. Dizajn svietidiel kopíruje neustále napredujúci vývoj technológií a aktuálnych trendov v modernom osvetlení. Hitom sa stala i široká ponuka hliníkových svietidiel, ktoré zaručujú dlhú životnosť a výnimočnú kvalitu. Spoločnosť kladie dôraz aj na inovácie v oblasti úspory energie. Práve ekologický aspekt značne ovplyvnil používanie najnovších technológií úsporných svetelných zdrojov a LED diód. Efektivita moderných žiariviek je v súčasnosti na vysokej úrovni a ich postupné celospoločenské zavádzanie bude mať výrazný pozitívny vplyv na naše životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 2 roky
? Farba: Amber (jantárová) / Opálová biela / Dymová čierna
IP krytie: IP44
? Typ svetelného zdroja: 1 x E27
Materiál: Sklo
Max. výkon: 40W
Rozmer (Ø/V): 23 cm x 23 cm x 20 cm
Rozmer tienidla (Ø/V): 23 cm x 23 cm x 13 cm
Rozmer základne (Ø/V): 9 cm x 9 cm x 5 cm

Lucide, dynamická belgická rodinná spoločnosť so sídlom v Antverpách, vyvíja dekoratívne a funkčné osvetlenie pre vnútorné a vonkajšie použitie od roku 1992.

Ward Mertens, súčasný generálny riaditeľ, poháňaný odbornými znalosťami v sektore osvetlenia, založil svoju vlastnú spoločnosť v roku 1992 na belgickej pôde. Vo vtedajšom konzervatívnom priemysle mal Ward už veľkú predvídavosť, jeho snom bolo vybudovať vysoko kvalitný a diferencovaný sortiment, aby umiestnil Lucide do etablovaného osvetlenia. Táto vízia položila základy súčasného sortimentu, prémiovej kolekcie pre spotrebiteľov s citom pre detail za konkurencieschopnú cenu.

lucide-logo

Za 25 rokov, ktoré nasledovali, sa Lucide postupne vyvíjala, čo viedlo k ďalšiemu nepretržitému rastu a exportu do krajín v Európe aj mimo nej, ako aj k úspešnému rozvoju elektronického obchodu. Momenálne je súčasťou tímu Lucide viac ako 75 zanietených zamestnancov, ktorí zabezpečujú každodenný zákaznícky servis a umožňujú Lucide dosiahnuť ďalší medzinárodný rast.

 Pre viac produktov od značky Lucide nás kontaktujte na info@thelamp.sk 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz