Žaluziový aktor Air LOXONE

Kód: 100290
Neohodnotené
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO
ph shop 100290 shading actuator air 01 2x
€123,20
Skladom EU

Vhodný pre žalúzie, markízy, rolety aj závesy. Vďaka novému Žalúziovému aktoru Air môžete integrovať takmer všetky tienenia do Loxone Smart Home. Technológia Loxone Air nepotrebuje žiadnu kabeláž navyše.

  • plne automatické ovládanie žalúzií a markíz
  • hirschmann konektor (STAS 3, STAK 3)
  • automatické zistenie koncovej polohy
  • 100% kompatibilita s Loxone Smart Home
  • jednoduché sprevádzkovanie vďaka technológii Air

Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Žaluziový aktor Air:

Nekonečná flexibilita – pre všetky typy tienenia​

Či už máte elektrické žalúzie, markízy, rolety alebo závesy, nový ovládací prvok pre tieniacu techniku Loxone Žalúziový aktor Air je možné v niekoľkých jednoduchých krokoch integrovať do systému Loxone Smart Home.

Automatické zistenie koncových polôh tienenia:

Nový Žalúziový aktor Air sám detekuje koncové polohy tienenia a prenesie ich do programu Loxone Config. Tým ušetrí čas, ktorý sa musel venovať kalibrácii jazdy. Vďaka automatickej detekcii koncovej polohy vidíte aktuálnu polohu tienenia vo svojej vizualizácii.

Sofistikovaná bezdrôtová technológia:

Zvlášť pre tých, ktorí chcú do existujúceho domova viac funkcií a životnej pohody, sme vyvinuli vlastnú bezdrôtovú technológiu. Produkty Loxone Air sú ideálne pre renovácie , ale je možné ich použiť aj v novostavbách.

Jednoduchá inštalácia a sprevádzkovanie​:

Vďaka kompaktnému tvaru a štandardizovanému Hirschmann konektoru je Žalúziový aktor Air inštalovaný v priebehu niekoľkých sekúnd. Jednoduché uvedenie do prevádzky je možné vďaka Loxone Air technológii.

Obsah balenia:

  • 1 × Žaluziový aktor Air
 
 
     

Dodatočné parametre

Kategória: Smart home
Záruka: 2 roky

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz