Take Me Battery ACB

Kód: S817218BG
Novinka
Neohodnotené
Značka: ACB
ZADARMOZADARMO
Take Me Battery  ACB
€142
Skladom EU

Prenosné stolové svietidlo Take Me s integrovaným reproduktorom vytvorí dokonalú amtosféru letných večerov. Svietidlo je dobíjateľné a teda ho ľahko umiestnite tam, kde sa vám práve žiada bez potreby neustále pripojenia do zdroja. Bluetooth funkcia umožní pripojenie telefónu a zvolíte si tak vašu obľúbenú hudbu. Okrem príjemného svetla tak dostanete aj príjemný podmaz kdekoľvek a kedykoľvek.

Svietidlo Take Me má IP krytie 44 a je vhodné aj do exteriéru. Integrovaný LED čip je možné stmievať a ovládať ďialkovým ovládačom.

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Španielsky výrobca ACB Iluminacion je známy svojou vysokou kvalitou a priaznivou cenou. Mladý no skúsený dizajnéry vytvárajú množstvo svetelných riešení, ktoré dbajú na kvalitu a efektivitu s prihliadaním na udržateľnosť a životné prostredie. V širokej ponuke výrobcu nájdete moderné LED svietidlá vhodné do obytných aj komerčných či administratívnych priestorov, no nechýbajú aj dizajnovky v podobe závesných, stojanových či nástenných svietidiel.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 5 Rokov
Hmotnosť: 1.05 kg
Farba: Opal/beige
? IP krytie: IP44
Napätie: 220…240 V
Typ svetelného zdroja: Led integrované
Počet svetelných zdrojov: 1
Materiál: ABS/Akryl
Rozmery øxV: 175x225mm
CRI: >90
Uhol vyžarovania: 120°

 

Španielsky výrobca ACB Iluminacion je známy svojou vysokou kvalitou a priaznivou cenou.

 

ACB lighting

Mladý no skúsený tím dizajnérov vytvárajú množstvo svetelných riešení, ktoré dbajú na kvalitu a efektivitu s prihliadaním na udržateľnosť a životné prostredie. V širokej ponuke výrobcu nájdete moderné LED svietidlá vhodné do obytných aj komerčných či administratívnych priestorov, no nechýbajú aj dizajnovky v podobe závesných, stojanových či nástenných svietidiel.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz