Smiley Bundle of Light

Kód: BL01SML
Neohodnotené
Značka: Mr.MARIA
€20
Skladom (2 ks)

Smiley je svietidlo vytvorené na základe populárneho emotikonu, ktorý vznikol už v roku 1972. Vďaka dizajnérskemu štúdiu Mr Maria si viete pozitívnu náladu vziať všade so sebou.

Smiley je vyorbený z mäkkého silikónu a vybavený malou batériou na napájanie LED žiarovky. Táto zostava je vhodná ako nočné svetlo a zároveň je krásnym doplnkom do detskej izby.

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Ľahké, prenosné, dobíjateľné, štýlové Príďte si smiley-ho mini vyskúšať do showroomu moderných technológií TOZO Gallery v Nitre.

Séria Bundle of Light má ozdobné balenie, preto je vhodné aj ako darček.

 

 

Holandská značka Mr Maria sa inšpirovala obľúbenou rozprávkou Dicka Bruna a tak vznikol Miffy First Lamp aj s jeho kamarátmi. Za touto značkou stojí holandské dizajnérske duo Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

“Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Farba: Žltá
Farba svetla: 2700K
Typ svetelného zdroja: Led integrované
Napájanie: Batéria (CR2032 súčasť balenia)
Typ vypínača: Na svietidle
Stmievanie: ON/OFF na základni
Rozmery: 9,5 x 9,5 cm
Materiál: Soft Silicone, BPA-free
Automatické vypnutie: po 15 minútach

 

 

 

 

 

 

 

Mr.Maria je holandská značka, ktorá sa špecializuje na výrobu detských osvetlovacích prvkov a dekorácií. Ich produkty sú známe po celom svete pre svoj hravý dizajn a schopnosť vytvárať príjemnú atmosféru detských izbičiek. Medzi ich ikonické produkty patrí zajačik Miffy, ktorý sa postupom rokov rozrástol o celú kolekciu zvieracích kamarátov. Tieto lampičky prinášajú do izieb tých najmenších nie len svetlo, ale aj nádych príbehu a fantázie. Značka si za ciel kladie prepájať dizajn a funkcionalitu, aby vytvárala inšpiratívne a radostné prostredie pre deti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz