Sima ACB ILUMINACION

Kód: P376310B P376310N Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: ACB
€54,90
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant

Svietidlá z edície Sima sú minimalistické valčeky s možnosťou náklopu a smerovaním svetla.  Vymeniteľný zdroj GU10 poskytuje priestor na individuálny výber intenzity, farby svetla ako aj uhlu vyžarovania. Dostupné v nadčasovej bielej alebo modernej čiernej farbe.

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Svietidlá z edície Sima u nás zakúpite v dvoch farebných prevedeniach. Doplňte ho o LED žiarovky GU10, ktoré sú skvelou alternatívou k LED integrovaným zdrojom, ktoré šetria energiu no zároveň sú efektývnym svetelným zdrojom. 

 

Španielsky výrobca ACB Iluminacion je známy svojou vysokou kvalitou a priaznivou cenou. Mladý no skúsený dizajnérsky tím vytvára množstvo svetelných riešení, ktoré dbajú na kvalitu a efektivitu s prihliadaním na udržateľnosť a životné prostredie. V širokej ponuke výrobcu nájdete moderné LED svietidlá vhodné do obytných aj komerčných či administratívnych priestorov, no nechýbajú aj dizajnovky v podobe závesných, stojanových či nástenných svietidiel.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 2 roky
Fraby: Biela, čierna
IP krytie: IP20
Napätie: 220…240 V
? Typ svetelného zdroja: GU10
Výkon: 8W
Rozmery (Ø / V ): 96x125mm
Materiál: Hliník/kov/sklo
Počet svetelných zdrojov: 1

 

Španielsky výrobca ACB Iluminacion je známy svojou vysokou kvalitou a priaznivou cenou.

 

ACB lighting

Mladý no skúsený tím dizajnérov vytvárajú množstvo svetelných riešení, ktoré dbajú na kvalitu a efektivitu s prihliadaním na udržateľnosť a životné prostredie. V širokej ponuke výrobcu nájdete moderné LED svietidlá vhodné do obytných aj komerčných či administratívnych priestorov, no nechýbajú aj dizajnovky v podobe závesných, stojanových či nástenných svietidiel.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz