Rain Chromo

Kód: 15611 2030 15611 5030 15611 3530 15611 4730 15611 5530 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: LODES
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Rain Krom.jpg e1686146529310
€216 €234 €222 €234 €234 od €216
Skladom EU Skladom EU Skladom EU Skladom EU Skladom EU Zvoľte variant
Variant

Kvapka jarného dažďa s lineárnym pohybom, ktorý zvýrazňuje kužeľovité tvary svietidla Rain. Kovový záves s LED svetelným zdrojom – jednoduchý a efektívny, elegantný a výkonný, na použitie samostatne alebo v kompozíciách.
Rain interpretuje pohyb kvapky tak, že ju zachytí v presnom okamihu v priestore a čase. Jednoduchý a lineárny tvar premieta svetlo cez konvexnú šošovku. Hliníkové telo je dostupné v dvoch povrchových úpravách, chróm a matná čierna, ktoré možno kombinovať s piatimi rôznymi akcentmi (medený bronz, brúsený chróm, zlato, ružové zlato, matná čierna). Ideálny pre minimalistické interiéry, v ktorých vytvára scénografický a presný svetelný bod, napríklad nad nočným stolíkom. Rain, inštalovaný v kompozíciach až do 36 monochromatických alebo rôoznofarebných kombináciach, vytvára veľkolepé kompozície s dynamickým a originálnym charakterom.

 

Potrebné dokúpiť samostatnú rozetu.

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Rain je na tenkom napájacom kábli, dlhom až 4 metre. Difúzor, konvexná sklenená šošovka, obsahuje 7 W LED diódu, ktorú je možné zvoliť s teplejším svetlom 2700 K (na dopyt) alebo chladnejším 3000 K. Šošovka premieta priame svetlo bez oslnenia s indexom podania farieb (CRI) až 90, ktorý odráža prirodzenú farbu predmetov bez ich skreslenia. Rafinované svietidlo, ktoré s priemerom iba 8,5 cm ponúka výkonné osvetlenie schopné vytvoriť príjemnú atmosféru.

Kompozície svietidiel vytvárame na mieru. Možné zvoliť multi rozetu (kruhovú/obdĺžnikovú/lineárnu) alebo samostatné rozety ( single/single mini/zapustenú). Pre viac informácii nás kontaktujte.

“For our, family, light is a 70-year heritage.”

LODES je značka s dlhoročnou tradíciou známa pod menom Studio Italia Design. V roku 2020, pri príležitosti 70-teho výročia spoločnosti prešla kompletným rebrandom. Od tej doby spoločnosť, pod vedením Massimiliana Tosetta, vyniká vysoko-kvalitnou manufaktúrnou výrobou s označením “Made in Italy”.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 5 Rokov
? Farba: Bronz, Chróm, Čierna, Rose Gold, Zlatá
Typ svetelného zdroja: Led integrované
Svetelný výkon: 7 W ⁄ 1300 lm
? Farba svetla: 3000K
IP krytie: IP20
Materiál: Kov/sklo
Rozmery (Ø / V ): 85 x 210 mm
Dĺžka kábla: max. 400 cm
Farba kábla: transparetná

 

Značka Lodes predstavuje trojgeneračný vývoj od čistej vášne k brilantným architektonickým riešeniam a vytvára svetelné zdroje, ktoré spájajú súčasný dizajn a inovatívne technológie s materiálmi najvyššej kvality. Starostlivo vyvinutými najlepšími technikami spracovania.

Lodes, predtým známy ako Studio Italia Design, dokončil proces rebrandingu v júni 2020 – pri príležitosti svojho 70. výročia – ktorý vyvrcholil odhalením nového loga a identity značky. Odvtedy, ako súčasť strategickej vízie vedenej generálnym riaditeľom Massimilianom Tosettom, Lodes ohlasuje novú éru súčasného dizajnu oslavujúceho výrobné know-how spoločnosti a esenciu vysokej kvality. Firma Studio Italia Design bola vybraná ako jedna z najdynamickejších talianskych spoločností podľa prieskumu „Campioni della crescita 2020“ (2020 Growth Champions).

Lodes-Logo

Spoločnosť Lodes so sídlom v Benátkach, vyvažujúc technické know-how a najlepší dizajn Made in Italy, navrhuje a vyrába svetelné riešenia pre interiéry a exteriéry už od roku 1950. Spoločnosť má pôvod vo vášni zakladateľa Angela Tosetta pre sklo a vďaka neustálemu technologickému výskumu sa vyvinula do jedného z popredných európskych dizajnérov a výrobcov dekoratívneho osvetlenia, ktorý v súčasnosti pôsobí na 90 trhoch po celom svete.

 

Pre viac produktov od značky LODES nás kontaktujte na info@thelamp.sk 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz