Oja 29

Kód: 2015026103 2015026133 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Nordlux
€59,95
Skladom EU Skladom EU Zvoľte variant
Variant

Oja je ultratenké stropné svietidlo v modernom a minimalistickom dizajne, ktoré je integrované s 3-krokovým Moodmaker SceneSelect. Stropné svietidlo vyžaruje krásne a funkčné svetlo a má dokonca vysoký stupeň krytia IP54, vďaka čomu je vhodné aj do vlhkých priestorov – napr. v kúpeľni alebo v pivnici.

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Funkcia Moodmaker vám umožňuje prepínať medzi 100% svetlom pri 4000K alebo 3000K a nočným svetlom pri 20% 3000K z nástenného vypínača. Ďalšou funkciou zabudovanou v Oja je funkcia pamäte a resetovania, ktorá uľahčuje uloženie a výber preferovaného nastavenia svetla, pokiaľ ide o farbu a jas. Oja je dodávaná s bielym a chrómovým krúžkom, aby ste mohli stropnému svietidlu dodať posledné doťuknutie.

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 5 Rokov
Farba: čierna/chrómová
IP krytie: IP54
Typ svetelného zdroja: Led integrované
Svetelný výkon: 14,5W /1600lm
Materiál: Plast
Rozmery v cm (Ø/V): 29,4 / 2,3
? Farba svetla: 2CCT 3000/4000K
? Stmievanie: 3-krokové
CRI: >80

Oja by Nordlux

logo_nordlux

 

Spoločnosť Nordlux je dánska firma so zameraním na osvetlenie, ktorá si získala povesť pre svoj štýlový a funkčný prístup k dizajnu svietidiel. Tu je podrobnejší popis spoločnosti Nordlux a niektorých jej produktov:

Dizajn a filozofia 

Nordlux sa špecializuje na moderný a minimalistický dizajn s jasným škandinávskym vplyvom. Ich produkty často zdôrazňujú jednoduchosť, čisté línie a funkčnosť. Cieľom spoločnosti je poskytovať osvetlenie, ktoré zlepšuje životné prostredie a spĺňa potreby zákazníkov.

Rozmanitosť sortimentu

Nordlux ponúka široký výber svietidiel pre rôzne účely. Patrí sem osvetlenie interiérov, exteriérov a komerčné riešenia. Ich produkty zahŕňajú stropné svietidlá, nástenné svietidlá, závesné svetlá, stojace svietidlá a vonkajšie osvetlenie.

Materiály a kvalita

Spoločnosť je známa aj pre kvalitu svojich produktov. Používajú vysokokvalitné materiály a súvislý proces kontroly kvality, aby zaručili, že ich svietidlá budú mať dlhú životnosť a budú esteticky príťažlivé.

Inovácia a trendy

Nordlux sa neustále prispôsobuje meniacim sa trendom v osvetlení a dizajne. Ich produkty sú často inovačné a zohľadňujú súčasné požiadavky trhu, ako napríklad energetickú účinnosť.

Udržateľnosť

V súlade so škandinávskymi hodnotami je spoločnosť Nordlux čoraz viac zameraná na udržateľnosť a ekologický prístup k výrobe svietidiel.

Nordlux je preto vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie kvality, dizajnu a funkcionality v oblasti osvetlenia, s dôrazom na škandinávsku estetiku. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz