Lion First Light MrMaria

Kód: DB30LN01
1 hodnotenie
Značka: Mr.MARIA
€69
Skladom EU

Lev – LION je novou súčasťou kolekcie First Light – Miffy and Friends, nočné svetlo navrhnuté ako malý priateľ pre Váš malý zázrak. Tento zvierací kamarát je známy z Miffyho príbehov.

Lion je žiarivo žltý, perfektný a šťastný doplnok do detskej izby. Pri pohľade zozadu má hravú hrivu pripomínajúcu slnko a zametací chvost inšpirujúci maliarov. Svetielko Lion je smelý doplnok do detskej izby pre divokých najmenších vo dne i v noci.

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Lion First Light dpĺňa kolekciu detských svietidiel Miffy Familly od holandského producenta Mr Maria. Lampa je nabíjateľná cez USB, 25 cm vysoká, so stmievateľným LED modulom.

Nočné svetlo Lion je stmievateľné 6 stupňovým stmievaním a dokonca má špeciálny nočný režim. V najjasnejšom prostredí poskytuje svetlo na hranie a počas tmy svieti upokojujúcou žltou žiarou.

 

 

Holandská značka Mr Maria sa inšpirovala obľúbenou rozprávkou Dicka Bruna a tak vznikol Miffy First Lamp aj s jeho kamarátmi. Za touto značkou stojí holandské dizajnérske duo Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

“Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Žltá
Farba svetla: 2700K
Typ svetelného zdroja: Led integrované
? Napájanie: Batéria (USB-C)
Typ vypínača: Na svietidle
Stmievanie: 6. stupňové, tlačítkom na lampe
Rozmery: 16x19x25cm
Materiál: Soft Silicone, BPA-free

 

 

 

 

 

 

 

Mr.Maria je holandská značka, ktorá sa špecializuje na výrobu detských osvetlovacích prvkov a dekorácií. Ich produkty sú známe po celom svete pre svoj hravý dizajn a schopnosť vytvárať príjemnú atmosféru detských izbičiek. Medzi ich ikonické produkty patrí zajačik Miffy, ktorý sa postupom rokov rozrástol o celú kolekciu zvieracích kamarátov. Tieto lampičky prinášajú do izieb tých najmenších nie len svetlo, ale aj nádych príbehu a fantázie. Značka si za ciel kladie prepájať dizajn a funkcionalitu, aby vytvárala inšpiratívne a radostné prostredie pre deti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz