Hester Wall

Kód: 2015391001 2015391003 2015391014 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Nordlux
€49,95
Skladom EU Skladom EU Skladom EU Zvoľte variant
Variant

HESTER je moderné a stmievateľné nástenné svietidlo, ktorého tienidlo je vyrobené z tvrdeného matného brúseného skla. Vďaka kombinácii zvýšeného stupňa ochrany IP44 a integrovaného 3-stupňového stmievateľného Moodmaker™ je Hester ideálny na ambitené osvetlenie interiéru vrátane kúpelne.

3-krokový Moodmaker™ integrovaný v Hester sa ovláda štandardným nástenným vypínačom. Jedno kliknutie = 100% svetlo, dve kliknutia = 50%, tretie kliknutie zapne nočné svetlo. Nástenné svietidlo Hester má funkciu pamäte a resetovania, keď sa svetlo 5-krát vypne/zapne.

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

  • 3-krokové stmievanie Moodmaker™ pomocou bežného nástenného vypínača
  • Nočné svetlo (60 lumenov)
  • Tvrdené matné brúsené sklo
  • 5-ročná záruka na LED

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

Dodatočné parametre

Kategória: Exteriérové
Záruka: 5 Rokov
Farba základne: Biela/Čierna/ Bledé drevo (fólia)
IP krytie: IP44
Typ svetelného zdroja: Led integrované
Svetelný výkon: 9,5W/900lm
Farba sveta: 3000K
Materiál: Plast/Sklo
Rozmery v cm (V/ Ø /H): 25,5 / 20 / 9,25
? Stmievanie: 3-krokové

Nordlux Hester

logo_nordlux

 

Spoločnosť Nordlux je dánska firma so zameraním na osvetlenie, ktorá si získala povesť pre svoj štýlový a funkčný prístup k dizajnu svietidiel. Tu je podrobnejší popis spoločnosti Nordlux a niektorých jej produktov:

Dizajn a filozofia 

Nordlux sa špecializuje na moderný a minimalistický dizajn s jasným škandinávskym vplyvom. Ich produkty často zdôrazňujú jednoduchosť, čisté línie a funkčnosť. Cieľom spoločnosti je poskytovať osvetlenie, ktoré zlepšuje životné prostredie a spĺňa potreby zákazníkov.

Rozmanitosť sortimentu

Nordlux ponúka široký výber svietidiel pre rôzne účely. Patrí sem osvetlenie interiérov, exteriérov a komerčné riešenia. Ich produkty zahŕňajú stropné svietidlá, nástenné svietidlá, závesné svetlá, stojace svietidlá a vonkajšie osvetlenie.

Materiály a kvalita

Spoločnosť je známa aj pre kvalitu svojich produktov. Používajú vysokokvalitné materiály a súvislý proces kontroly kvality, aby zaručili, že ich svietidlá budú mať dlhú životnosť a budú esteticky príťažlivé.

Inovácia a trendy

Nordlux sa neustále prispôsobuje meniacim sa trendom v osvetlení a dizajne. Ich produkty sú často inovačné a zohľadňujú súčasné požiadavky trhu, ako napríklad energetickú účinnosť.

Udržateľnosť

V súlade so škandinávskymi hodnotami je spoločnosť Nordlux čoraz viac zameraná na udržateľnosť a ekologický prístup k výrobe svietidiel.

Nordlux je preto vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie kvality, dizajnu a funkcionality v oblasti osvetlenia, s dôrazom na škandinávsku estetiku. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz