Fröling Extension LOXONE

Kód: 100158
Neohodnotené
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO
ph shop ext 600x400 fro ling 2x@2x
€261,90
Skladom EU

Svetová novinka: Ovládanie kotla podľa aktuálnej teploty v jednotlivých miestnostiach s Fröling Extensionom. Integrujte do svojej inteligentnejdomácnosti kotly na tuhé palivá a využite vlastnosti zónovej regulácieod Loxone.

  • cielené ovládanie kotla na základe požiadaviek v miestnostiach
  • presné určenie teploty vykurovacej vody
  • cielené využitie energie a nižšie náklad na energiu až o 30  %
  • všetko prehľadne: Status čerpadiel vykurovacieho okruhu, informácie o hodnotách kotla, teplota akumulačnej nádrže, bojlera avykurovacej vody
  • napojenie na 18 vykurovacích okruhov, 8 bojlerov a 4 akumulačnénádrže
  • oznámenie o poruchách prostredníctvom e-mailu, telefonátu alebopomocou signalizácie inteligentného domu
  • kompatibilný so všetkými kotlami Fröling od verzie softvéru 5.11

Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Doteraz bolo ovládanie kotla riadené podľa vonkajšej teploty. S novým Fröling Extensionom bude možné v inteligentnej domácnosti od Loxone, ovládať kotol podľa aktuálnej potreby v jednotlivých miestnostiach. Termostat v každej izbe podá kotlu informáciu o aktuálnej teplote a prikúri sa len tam, kde to bude práve potrebné. Vďaka Fröling Extensionu v kombinácii individuálnou reguláciou teploty v každej miestnosti je možné ušetriť až 30 % energie.

Fröling Extension môže byť použitý ako v domácnostiach, tak vo väčších budovách. Len s jedným Fröling Extensionom môže byť kontrolovaných a riadených 18 vykurovacích okruhov, 8 kotlov a 4 akumulačné nádrže.

 

Ak chcete zautomatizovať Váš dom, administratívnu či komerčnú budovu, radi Vám pomôžeme v TOZO!

 

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

 

Dodatočné parametre

Kategória: Miniserver & extensions
Záruka: 2 roky

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz