Fold 15 NORDLUX

Kód: 2019051003 2019051035 2019051038 2019051030 2019051031 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Nordlux
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Fold 10 2019041031 1
€149,95 €219,95 €159,95 €219,95 €179,95 od €149,95
Skladom EU Skladom EU Skladom EU Skladom EU Skladom EU Zvoľte variant
Variant

Dizajnér Henrik Bønnelycke si predstavovala šperky pre dom.  Minimalistický dizajn tohto svietidla, ktorý vyhovuje klasickej architektúre je výsledkom jej fantázie. Magnetické tienidlo zjednodušuje inštaláciu a odlišuje dizajn bez viditeľných skrutiek. Svetlo svieti hore a dole a štyri zahrnuté svetelné vzory menia svetlo na základe osobného štýlu a sú tiež prvkom pre stmievanie svetla.

Zlaté (mosadzné), medené a striebroné (galvanizovaná oceľ) prevedenia sú tiež deklarované ako "Suitable for Seaside" a sú vhodné pre použitie aj na pobreží, s 15-ročnou zárukou proti vonkajšej korózií.

 Vystavené v našom showroome TOZO Gallery

 

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Svietidlo Fold je v ponuke v dvoch veľkostných prevedeniach. Použite Fold ako orientačné svetlo v dolnej časti steny alebo ako krásne osvetľujúce umelecké dielo v kúpeľni či na chodbe. Vďaka svetelnému efektu je Fold vhodný tak vnútri ako aj vonku.

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné
Záruka: 5 Rokov
? Farba: Čierna/Hrdzavá/Medená/Strieborná/Zlatá
IP krytie: IP54
Typ svetelného zdroja: Led integrované
Farba svetla: 3000K
Svetelný výkon: 2X3,75W/2x225lm
Materiál čierna: Hliník/plast
Materiál hrdzavá: Hrdza/plast
Materiál medená: Meď/plast
Materiál strieborná: Galvanizovaná oceľ/plast
Materiál zlatá: Mosadz/plast
Rozmery v cm (V/Š): 14,8 x 10,5
CRI: 80

Fold by Nordlux

Fold séria outdoor

Seaside Fold by Nordlux

logo_nordlux

 

Spoločnosť Nordlux je dánska firma so zameraním na osvetlenie, ktorá si získala povesť pre svoj štýlový a funkčný prístup k dizajnu svietidiel. Tu je podrobnejší popis spoločnosti Nordlux a niektorých jej produktov:

Dizajn a filozofia 

Nordlux sa špecializuje na moderný a minimalistický dizajn s jasným škandinávskym vplyvom. Ich produkty často zdôrazňujú jednoduchosť, čisté línie a funkčnosť. Cieľom spoločnosti je poskytovať osvetlenie, ktoré zlepšuje životné prostredie a spĺňa potreby zákazníkov.

Rozmanitosť sortimentu

Nordlux ponúka široký výber svietidiel pre rôzne účely. Patrí sem osvetlenie interiérov, exteriérov a komerčné riešenia. Ich produkty zahŕňajú stropné svietidlá, nástenné svietidlá, závesné svetlá, stojace svietidlá a vonkajšie osvetlenie.

Materiály a kvalita

Spoločnosť je známa aj pre kvalitu svojich produktov. Používajú vysokokvalitné materiály a súvislý proces kontroly kvality, aby zaručili, že ich svietidlá budú mať dlhú životnosť a budú esteticky príťažlivé.

Inovácia a trendy

Nordlux sa neustále prispôsobuje meniacim sa trendom v osvetlení a dizajne. Ich produkty sú často inovačné a zohľadňujú súčasné požiadavky trhu, ako napríklad energetickú účinnosť.

Udržateľnosť

V súlade so škandinávskymi hodnotami je spoločnosť Nordlux čoraz viac zameraná na udržateľnosť a ekologický prístup k výrobe svietidiel.

Nordlux je preto vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie kvality, dizajnu a funkcionality v oblasti osvetlenia, s dôrazom na škandinávsku estetiku. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz