Christina 20 Table NORDLUX

Kód: 48905011 48905050 48905014 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Nordlux
€49,95 €59,95 €89,95 od €49,95
Skladom EU Skladom EU Skladom EU Zvoľte variant
Variant

Christina prispieva k obľúbenému interiérovému trendu a používa sklo ako súčasť dekorácie.  Kupola z dymového skla alebo číreho skla vytvára jedinečný svetelný a dizajnový výraz najmä pri použití veľkej dekoračnej žiarovky. Veľké tienidlo šíri teplé a mäkké svetlo v miestnosti. Robustná základňa zároveň vytvára kontrast k mäkkému sklu, ktoré sa dobre hodí do minimalistického interiéru.

Tienidlo je vyrobené z fúkaného skla a ručne sa vyrába. Vďaka tomuto jedinečnému procesu sa môžu na skle objaviť vzduchové bubliny a môže sa líšiť aj hrúbka skla. To dáva svietidlu jeho jedinečný charakter a živý vzhľad.

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Stolové svietidlo Christina 20 je dostupné v troch farebných kombináciach. Vymeniteľný zdroj E27 vie poskytnút dostatok svetla aj jemnú tlmenú náladu.

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 2 roky
? Farba: Antracitová/Bledé drevo/Sivá
IP krytie: 20
? Typ svetelného zdroja: E27
Počet svetelných zdrojov: 1
Materiál: betón alebo drevo / fúkané sklo
Rozmery v cm (Ø/V): 19,5 / 30
Dĺžka kábla v cm: 150
Kábel: Plastový čierny
Napájanie: Do zástrčky
Vypínač: ON/OFF na kábli

Christina 20 Concrete

Christina 20 Wood

logo_nordlux

 

Spoločnosť Nordlux je dánska firma so zameraním na osvetlenie, ktorá si získala povesť pre svoj štýlový a funkčný prístup k dizajnu svietidiel. Tu je podrobnejší popis spoločnosti Nordlux a niektorých jej produktov:

Dizajn a filozofia 

Nordlux sa špecializuje na moderný a minimalistický dizajn s jasným škandinávskym vplyvom. Ich produkty často zdôrazňujú jednoduchosť, čisté línie a funkčnosť. Cieľom spoločnosti je poskytovať osvetlenie, ktoré zlepšuje životné prostredie a spĺňa potreby zákazníkov.

Rozmanitosť sortimentu

Nordlux ponúka široký výber svietidiel pre rôzne účely. Patrí sem osvetlenie interiérov, exteriérov a komerčné riešenia. Ich produkty zahŕňajú stropné svietidlá, nástenné svietidlá, závesné svetlá, stojace svietidlá a vonkajšie osvetlenie.

Materiály a kvalita

Spoločnosť je známa aj pre kvalitu svojich produktov. Používajú vysokokvalitné materiály a súvislý proces kontroly kvality, aby zaručili, že ich svietidlá budú mať dlhú životnosť a budú esteticky príťažlivé.

Inovácia a trendy

Nordlux sa neustále prispôsobuje meniacim sa trendom v osvetlení a dizajne. Ich produkty sú často inovačné a zohľadňujú súčasné požiadavky trhu, ako napríklad energetickú účinnosť.

Udržateľnosť

V súlade so škandinávskymi hodnotami je spoločnosť Nordlux čoraz viac zameraná na udržateľnosť a ekologický prístup k výrobe svietidiel.

Nordlux je preto vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie kvality, dizajnu a funkcionality v oblasti osvetlenia, s dôrazom na škandinávsku estetiku. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz