Touch Pure CO2 Tree

Kód: 100517 100518 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
B
€280
Skladom EU Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant

Touch Pure CO2 Tree biela

Pre dizajnovú inteligentnú domácnosť: Touch Pure CO2 Tree od spoločnosti Loxone v ušľachtilom bezrámovom dizajne s vysoko kvalitným skleneným povrchom. Slúži pre jednoduché a intuitívne ovládanie osvetlenia, tienenia a ďalších centrálnych funkcií.

  • vyrobený z vysoko kvalitného satinovaného skla
  • povrch s keramickou povrchovou úpravou (bez viditeľných otlačkov prstov)
  • s integrovaným orientačným svetlom (u verzie Air/Tree s pevným napájaním)
  • s čidlom teploty a vlhkosti
  • s integrovaným senzorom CO2 pre sledovanie kvality vzduchu
  • Odporúčaná inštalačná výška: 135 cm

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

                           

Exkluzivita má svoje meno: Touch Pure   

Luxusný dizajn, prvotriedne materiály a minimalizmus činí z Loxone Touch Pure jedinečný ovládací prvok, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Do produktovej rady Loxone Touch Pure sme investovali veľa času a vznikol tak úžasný produkt bez kompromisov. Intuitívny koncept ovládania umožňuje ovládanie miestnosti pomocou piatich dotykových bodov. Odporúčaná konfigurácia pre „päťtlačidlo“: centrálnym dotykom sú ovládané svetlá, ľavá časť je vyhradená pre tienenie a pravá pre ovládanie hudby. Všetko je samozrejme možné prispôsobiť podľa individuálnych potrieb.

 

mceclip0-9

 

 

Meranie teploty, vlhkosti a CO2

Okrem čidla teploty a vlhkosti, Touch Pure CO2 Tree ponúka aj meranie oxidu uhličitého. Inteligentný systém Loxone vďaka senzorom automaticky zaisťuje príjemnú klímu v miestnosti: Reguluje teplotu a ventiláciu bez ďalších čidiel. V prípade požiaru sú vaši zákazníci okamžite upozornení. Okrem toho môžete sledovať kvalitu vzduchu v miestnosti a automatizovať napríklad vetranie.

Obsah balenia:

  • 1 × Touch Pure
  • 1 × montážny rámik
  • 1 × príbalový leták

 Ak chcete zautomatizovať Váš dom, administratívnu či komerčnú budovu, radi Vám pomôžeme v TOZO!

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Dodatočné parametre

Kategória: Smart home
Záruka: 2 roky

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz