Touch Air LOXONE

Kód: 100155 100180 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
B
€126,50
Skladom EU Skladom EU Zvoľte variant
Variant

Najdôležitejší ovládací prvok v inteligentnom dome: Loxone Touch disponuje päticou tlačidiel v komfortnom balení a robí ovládanie inteligentného domu hračkou.

  • kapacitné snímanie povrchu
  • 5 dotykových bodov
  • kompaktný tvar v dvoch farebných prevedeniach (biela a antracitová)
  • integrovaný senzor teploty a vlhkosti
  • zvuková odozva dotyku
  • jednoduchá montáž a integrita s Loxone Smart Home
  • technológia Air, Tree, for Nano

Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Najdôležitejší ovládací prvok Loxone Touch

Tlačidlo hrá najdôležitejšiu úlohu v ovládaní chytrého domu. Loxone Touch je ztělesněním konceptu jednoduchého ovládania. Vďaka piatim dotykovým plochám môžete jediným prvkom ovládať svetlá, funkcie tieňovania, audio a centrálny zvuk domu v každej miestnosti.

Päť tlačidiel

S Loxone Touch sa nám podarilo vyvinúť kompaktný prvok s 5 tlačidlami. Prostredná je ideálna pre ovládanie osvetlenia a ďalšie 4 pre žalúzie a audio. Toto rozloženie sme nazvali ako Tlačidlový štandard.

Dvoj/troj a dlhé stlačenie

Podobne ako na počítačovej myši môžete využiť viac stlačení a dlhé stlačenie pre ďalšie funkcie.

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web
 

Dodatočné parametre

Kategória: Smart home
Záruka: 2 roky

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz