Tienidlo Rubber vetro D20 IDEAL LUX

Kód: 289908 289939 289786 289915 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: IDEAL LUX
€84
Skladom EU Skladom EU Skladom EU Skladom EU Zvoľte variant
Variant

Tienidlá z edície Rubber od talianskeho výrobcu Ideal Lux umožňujú tvoriť kombínácie. Dostupné v štyroch farebných prevedeniach.

Povrchové sklených tienidiel: jantárové, dymové, saténové, transparentné 

Povrchová úprava rozety: biela, čierna  (potrebné dokúpiť samostatne)

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Edícia Rubber ponúka možnosť kombinácií rôznych farieb sklených tienidiel. Zdroj svietidla (rozeta s prívodným káblom) a sklené tienidlo sa kupujú ako samostatné položky. Ak potrebujete poradiť s objednávkou, kontaktujte nás na info@thelamp.sk

Ideal Lux, založený v roku 1974, sa zrodil s mysšlienkou vytvorenia moderného produktu, no zároveň cenovo dostupného pre širokú verejnosť, čo je cieľ, ktorý sleduje dodnes.

 

Ambíciou  spoločnosti Ideal Lux je udržať v jednej unikátnej značke čo najširšiu škálu štýlov, adekvátnych trendom, ktorá dokáže siahať od klasického dekoratívneho štýlu až po moderný, od outdoorových produktov až po technické.  Fungovanie na piatich rôznych kontinentoch dáva značke medzinárodnú črtu. Nadšenie pre dobre vyrobené veci, prístup k transparentnosti a zvyk na jednoduchosť, tým vyniká Ideal lux.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 2 roky
Farba: jantárové(amber)/dymové/saténové/transparentné
Rozmery (Ø): 200 mm
Materiál: sklo
Rozeta s prívodným káblom: msp1 big (nie je súčasťou balenia)

Ideal Lux je talianska spoločnosť so špecializáciou na výrobu osvetlenia. Je známa pre svoje rozmanité a štýlové dizajny, ktoré zahrňujú širokú škálu svietidiel pre rôzne priestory. Značka sa snaží kombinovať estetiku s funkčnosťou, a to ako v interiérovom tak aj exteriérovom osvetlení. Ich produkty sú často inšpirované aktuálnymi trendami v dizajne, ale ponúkajú rôzne štýly vrátane tých klasických. Ideal Lux kladie dôraz na kvalitu materiálov a spracovanie, čo ptispieva k vytvárnaiu atraktívnych osvetlovacích prvkom za prijateľnú cenu.

ideallux-logo

Pre viac produktov od značky Ideal Lux nás kontaktujte na info@thelamp.sk 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz