Sponge Pendant NORDLUX

Kód: 2018103003
Neohodnotené
Značka: Nordlux
€64,95
Skladom EU

SPONGE je súčasťou záhradného osvetlenia “Take Me Anywhere”. Je vhodná do domácnosti aj mimo nej. So vstavanou batériou ju môžete umiestniť a premiestniť tam a tak, kde a ako chcete. Príjemné je ovládanie jasu svetla v troch úrovniach. Sponge závesná je svietidlo vhodné na terasu či balkóny, alebo ho viete zavesiť na konáre stromu a navodiť správnu atmosféru večierka pod holým nebom.

Za dizajnom kolekcie terasového osvetlenia stojí dánske štúdio SAYS WHO.

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

SPONGE závesná lampa má trojstupňový stmievač. Stmievanie sa nastavuje dotykom. Intenzita svetla stlmiteľná v 3 krokoch: plné osvetlenie (doba svietenia 5 hod./batéria) – stredne tlmené osvelenie (9 hod. výdrž batérie) – tlmené osvetlenie (18 hod. výdrž batérie). Súčasťou balenia je micro USB napájací kábel.

Zvyšné varianty zo série na dopyt.

5 ročná garancia na LED. 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

Dodatočné parametre

Kategória: Exteriérové
Záruka: 5 Rokov
Hmotnosť: 0.55 kg
Farba: Biela/čierna
IP krytie: IP65
Typ svetelného zdroja: Led integrované
Svetelný výkon: 4,8/300lm
Farba svetla: 2700K
Materiál: plast/kov
Rozmery v cm (Ø/V): 20 x 15,4
Dĺžka kábla v cm: 150
Kábel: Plastový
Typ vypínača: na základni
? Stmievanie: 3-krokové
? Napájanie: Dobíjateľný zdroj (batéria)
Doba nabíjania na 100%: 6hod.
Výdrž batérie: 300lm/5h; 200lm/10h; 100lm/18h

Sponge by Nordlux

Sponge moodmaker

logo_nordlux

 

Spoločnosť Nordlux je dánska firma so zameraním na osvetlenie, ktorá si získala povesť pre svoj štýlový a funkčný prístup k dizajnu svietidiel. Tu je podrobnejší popis spoločnosti Nordlux a niektorých jej produktov:

Dizajn a filozofia 

Nordlux sa špecializuje na moderný a minimalistický dizajn s jasným škandinávskym vplyvom. Ich produkty často zdôrazňujú jednoduchosť, čisté línie a funkčnosť. Cieľom spoločnosti je poskytovať osvetlenie, ktoré zlepšuje životné prostredie a spĺňa potreby zákazníkov.

Rozmanitosť sortimentu

Nordlux ponúka široký výber svietidiel pre rôzne účely. Patrí sem osvetlenie interiérov, exteriérov a komerčné riešenia. Ich produkty zahŕňajú stropné svietidlá, nástenné svietidlá, závesné svetlá, stojace svietidlá a vonkajšie osvetlenie.

Materiály a kvalita

Spoločnosť je známa aj pre kvalitu svojich produktov. Používajú vysokokvalitné materiály a súvislý proces kontroly kvality, aby zaručili, že ich svietidlá budú mať dlhú životnosť a budú esteticky príťažlivé.

Inovácia a trendy

Nordlux sa neustále prispôsobuje meniacim sa trendom v osvetlení a dizajne. Ich produkty sú často inovačné a zohľadňujú súčasné požiadavky trhu, ako napríklad energetickú účinnosť.

Udržateľnosť

V súlade so škandinávskymi hodnotami je spoločnosť Nordlux čoraz viac zameraná na udržateľnosť a ekologický prístup k výrobe svietidiel.

Nordlux je preto vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie kvality, dizajnu a funkcionality v oblasti osvetlenia, s dôrazom na škandinávsku estetiku. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz