Skylar

Kód: 2113003003
Neohodnotené
Značka: Nordlux
ZADARMOZADARMO
6954 2113003003 b
€249,95
Skladom EU
Variant

Funkčnosť a dizajn sa spája v sérii Skylar. Skylar má súvislú svietiacu plochu po celej dĺžke, čo prispieva k homogénnemu svetelnému toku. Krásny minimalistický dizajn je vybavený inovatívnou technológiou v podobe zabudovanej funkcie trojstupňového LED stmievania MoodMaker™, ktorá vám dáva možnosť ľahko zmeniť intenzitu svetla podľa situácie.

Svietidlo Skylar je vyrobené v prevedení matného čierneho kovu aby podčiarkli moderný vzhľad. Jednoduchosť závesného svietidla je zdôraznená minimálnym použitím ornamentov. V čiernej verzii sú to dva krásne mosadzné kovania kontrastujúce s prísnym pravouhlým povrchom. Lilt je perfektné osvetlenie nad dlhým jedálenským stolom.

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Skylar disponuje  stmievaním MoodMaker™, čo je inovatívny systém vytvárania nálad vyvinutý Nordluxom, vďaka ktorému je možné stlmiť osvetlenie bez použitia stmievača. MoodMaker pracuje s vašou bežnou elektrickou zásuvkou, a preto nie je potrebná inštalácia stmievača. LED svetelné zdroje majú vstavaný stmievač, ktorý sa dá použiť na vytvorenie rôznych úrovní a teplôt svetla v závislosti od toho, či potrebujete dobré pracovné svetlo alebo príjemné svetlo vo večerných hodinách. Je to jednoduchý a ľahký spôsob, ako vytvoriť požadovanú atmosféru bez použitia stmievača.

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 5 Rokov
Farba: Čierna
IP krytie: 20
Typ svetelného zdroja: Led integrované
Svetelný výkon: 25W/2600 lm
Materiál: hliník/plast
Rozmery v cm (D/V): 115 / 4,2
Dĺžka kábla v cm: 205
Kábel: Plastový
Farba svetla: 3000K
? Stmievanie: 3-krokové

Skylar by Nordlux

logo_nordlux

 

Spoločnosť Nordlux je dánska firma so zameraním na osvetlenie, ktorá si získala povesť pre svoj štýlový a funkčný prístup k dizajnu svietidiel. Tu je podrobnejší popis spoločnosti Nordlux a niektorých jej produktov:

Dizajn a filozofia 

Nordlux sa špecializuje na moderný a minimalistický dizajn s jasným škandinávskym vplyvom. Ich produkty často zdôrazňujú jednoduchosť, čisté línie a funkčnosť. Cieľom spoločnosti je poskytovať osvetlenie, ktoré zlepšuje životné prostredie a spĺňa potreby zákazníkov.

Rozmanitosť sortimentu

Nordlux ponúka široký výber svietidiel pre rôzne účely. Patrí sem osvetlenie interiérov, exteriérov a komerčné riešenia. Ich produkty zahŕňajú stropné svietidlá, nástenné svietidlá, závesné svetlá, stojace svietidlá a vonkajšie osvetlenie.

Materiály a kvalita

Spoločnosť je známa aj pre kvalitu svojich produktov. Používajú vysokokvalitné materiály a súvislý proces kontroly kvality, aby zaručili, že ich svietidlá budú mať dlhú životnosť a budú esteticky príťažlivé.

Inovácia a trendy

Nordlux sa neustále prispôsobuje meniacim sa trendom v osvetlení a dizajne. Ich produkty sú často inovačné a zohľadňujú súčasné požiadavky trhu, ako napríklad energetickú účinnosť.

Udržateľnosť

V súlade so škandinávskymi hodnotami je spoločnosť Nordlux čoraz viac zameraná na udržateľnosť a ekologický prístup k výrobe svietidiel.

Nordlux je preto vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie kvality, dizajnu a funkcionality v oblasti osvetlenia, s dôrazom na škandinávsku estetiku. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz