Scope Landscape MAYTONI

Kód: O025FL-01B1
Neohodnotené
Značka: Maytoni
€67,30
Skladom EU

Bollardové stĺpiky sú krásnym doplnkom záhrady a vytvárajú nezameniteľnú atmosféru. Svietidlá SCOPE od Maytoni majú nastaviteľný, rotačný reflektor takže smerovanie svetla je ľubovoľné. Konštrukcia je z hliníka v čiernej farbe. Vysoká trieda ochrany IP65 zabezepčuje výbornú odolnosť svietidla voči poverternostným podmienkam - odolné voči korózii a teplotným rozdielom. Belnie obsahuje kolíky na inštaláciu do zeme a svorkovnicu. 

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Maytoni je nemecká dizajnová značka, ktorá vyrába a dodáva svietidlá vysokej európskej kvality. Maytoni bola založená v roku 2009. Spoločnosť sa spočiatku zameriavala na vývoj klasických dizajnových svietidiel, najmä korunkových a krištáľových lustrov. Neskôr sa kolekcia rozšírila o moderné a dekoratívne vzory. Každý rok sa vyvíjajú nové trendy. Dnes sú ich produkty distribuované po celej Európe a na Strednom východe.

Všetky produkty značky spĺňajú európsky štandard kvality vďaka viacstupňovému systému vlastnej kontroly výroby. Všetky závody sú vybavené najmodernejšou technológiou a pracujú podľa štandardov kvality Maytoni. Tím špecialistov zabezpečuje vertikálnu integráciu všetkých jednotlivých komponentov, ktoré tvoria vysokokvalitné svietidlo.

Dodatočné parametre

Kategória: Exteriérové
Záruka: 3 roky
Farba: Čierna
IP krytie: IP65
Typ svetelného zdroja: GU10
Počet svetelných zdrojov: 1
Materiál: hliník
Rozmery ŠxV v mm: 100x600
Rozmery Ø reflektora v mm: 55

maytoni-logo_1615974121__69195.original

Maytoni je renomoavný výrobca osvetlenia, ktorý sa vyznačuje širokou škálou dizajnov a kvalitným spracovaním. Ich sortiment zahrňuje mnohé typy svietidiel v rôznych štýloch, od moderných až po klasické. Spoločnosť kladie dôraz na estetiku a inovácie , čo sa odráža vo výsledných produktoch, ktoré osvetlia no zároveň sa stanú dizajnovým prvkom v interiéri.  Väčšina svietidiel Maytoni je vyrábaná s ohľadom na kvalitu materiálov a prevedenia, čo zaisťuje nadčasovosť a atraktivitu. Ich portfólio pravidelne pridáva nové produkty sledovaním aktuálnych trendov interiérového dizajnu.

Pre viac produktov od značky Maytoni nás kontaktujte na info@thelamp.sk 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz