ForLight

Webová stránka značky: ForLight

Forlight je značka, ktorú LedsC4 uviedla na trh v roku 2015. Tvorí ju kolekcia interiérového a exteriérového osvetlenia, v ktorej je prvoradý pomer kvality a ceny. Ponúka všetky druhy riešení osvetlenia pre akýkoľvek druh projektu, pretože má základné produkty na osvetlenie domácností a projektov nenáročného použitia, ako aj tie najinovatívnejšie vďaka širokej škále inteligentných riešení. Jej produkty majú najinovatívnejší a najpraktickejší dizajn za najlepšie možné ceny, vždy s najlepšou zárukou LedsC4.

forlight logo

V sortimente produktov FORLIGHT nájdeme technické a dekoratívne svietidlá s veľkou funkčnosťou a jednoduchou inštaláciou tak, aby sa dali prispôsobiť každej potrebe. Odborníci sa starajú o každý detail a ponúkajú najlepšie riešenia osvetlenia.

Uvedenie značky na trh bolo veľkým úspechom, ktorý otvoril nové možnosti produktov pre všetkých zákazníkov. FORLIGHT pokračuje v práci na ponúkaní inovácií a vylepšení, aby naďalej poskytoval trhu produkty, ktoré pokrývajú požiadavky čoraz náročnejšej verejnosti.

Pre výber produktov od značky ForLight nás kontaktujte na info@thelamp.sk 

Žiadne produkty značky ForLight sa nenašli...
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz