MOLTO LUCE

Webová stránka značky: MOLTO LUCE

Molto Luce je rakúska spoločnosť, ktorá patrí medipopredných výrobcov moderných osvetelovacích riešení. Ich dortiment zahr§uje širokú škálu produktov. Ich sortiment zahrňuje širokú škálu produktov, výrazných lustrov az po minimalistické LED svietidlá. Disponujú tiež Loxone Ready produktami pre Vašu smart domácnosť.  Molto Luce sa zameriava nie len na estetiku, ale aj na funkčnosť a efektivitu svietidiel.

molto-luce-hl.logo_

Jednou z významných charakteristík je využívanie moderných technológií, najmä LED osvetlenia, čo prináša nie len energetickú efektivitu, ale umožňuje aj kreatívne dizajnové možnosti. Spoločnosť sa sústredí na inovácie a reaguje na aktuálne trendy v oblasti svetelného dizajnu.

Molto Luce taktiež zdôrazňuje udržateľnosť vo svojej výrobe, nie len výberom materiálu, ale aj v snahe minimalizovať ekologický odpad. Ich produkty sú často vyhladávné architektmi a dizajnérmi pri ich kombináciu elegantného dizajnu a technickej vyspelosti.

Pokiaľ hľadáte moderné, nadčasové a efektívne osvetlenie Molto Luce je skvelou voľbou. Kontaktujte nás na info@thelamp.sk 

Žiadne produkty značky MOLTO LUCE sa nenašli...
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz