Miffy XL

Kód: HL80MFF
Neohodnotené
Značka: Mr.MARIA
€199
Skladom EU

Veľký kamrát Miffy, vysoký 80 centimetrov sa stane dominantným kúskom každého detského kráľovstva. Je z tvrdeného plastu aby odolal hre s vaším drobcom. Má zabudovaný stmievateľný LED modul, ľahko ovládaný. Pomocou tlačidla dotykového stmievača umiestneného na napájacom kábli vyberte jedno zo 6 nastavení jasu.

Vystavené u nás v showroome TOZO Gallery.

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Miffy je priateľský zajačik z rozprávky, ktorú vytvoril holanďan Dick Bruna. Svoje dobrodružstvá prežíva v mnohých knihách, vo filme a robí radosť deťom po celom svete. Tohto malého zajačika Miffy (Nijntje v originály po holandsky) si zamilujú všetky deti.

Príďte si Miffy svetielko vyskúšať a pozrieť jeho priateľov Borisa a Snuffy-ho do showroomu moderných technológií TOZO Gallery v Nitre.

 

 

Holandská značka Mr Maria sa inšpirovala obľúbenou rozprávkou Dicka Bruna a tak vznikol Miffy First Lamp aj s jeho kamarátmi. Za touto značkou stojí holandské dizajnérske duo Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

“Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Farba svetla: 2700K
Typ svetelného zdroja: Led integrované
Napájanie: Do zástrčky
Typ vypínača: Na kábli
Stmievanie: 6. stupňové, tlačítkom na kábli
Rozmery: 40 x 40 x 80cm
Materiál: PE (polyetylén)

 

 

 

 

 

 

 

Mr.Maria je holandská značka, ktorá sa špecializuje na výrobu detských osvetlovacích prvkov a dekorácií. Ich produkty sú známe po celom svete pre svoj hravý dizajn a schopnosť vytvárať príjemnú atmosféru detských izbičiek. Medzi ich ikonické produkty patrí zajačik Miffy, ktorý sa postupom rokov rozrástol o celú kolekciu zvieracích kamarátov. Tieto lampičky prinášajú do izieb tých najmenších nie len svetlo, ale aj nádych príbehu a fantázie. Značka si za ciel kladie prepájať dizajn a funkcionalitu, aby vytvárala inšpiratívne a radostné prostredie pre deti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz