Komfortný senzor Tree LOXONE

Kód: 100276 100277 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Komfortný senzor Tree LOXONE
€296
Skladom EU Skladom EU Zvoľte variant
Variant

Must-have pre optimálnu vnútornú klímu v inteligentnom dome: Komfortný senzor precízne meria teplotu a vlhkosť. Miniserver tak môže urobiť všetko potrebné pre komfortné a zdravé prostredie domu.

 • meria teplotu a vlhkosť
 • must-have pre optimálnu vnútornú klímu
 • 100% vyladený pre Loxone Smart Home
 • inštalácia a sprevádzkovanie v rekordnom čase
 • elegantný nadčasový design
 • bezdrôtové prevedenie

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Meranie teploty a vlhkosti

Komfortný senzor meria teplotu a vlhkosť v miestnosti. Vďaka týmto presne nameraným hodnotám sa môže vnútorná klíma riadiť automaticky.

Ideálna vnútorná klíma kombinuje príjemnú teplotu a kvalitný vzduch. Spoločne majú významný vplyv na pohodu človeka. Pokiaľ teplota, vlhkosť a kvalita vzduchu nie sú v poriadku, pocítime to na sebe a časom sa to prejaví aj na zdraví.

Súčasť balenia 

 • 1 × Komfortný senzor Air
 • 1 × stojan
 • 1 × rámik
 • 1 × držiak na stenu
 • 2 × AAA Baterie

Ak chcete zautomatizovať Váš dom, administratívnu či komerčnú budovu, radi Vám pomôžeme v TOZO!

 Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

                                                                                    

 

 

 

 

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz