IR elektromer Air Loxone

Kód: 100151
Neohodnotené
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO
zaehlerinterface ir air@2x
€140,60
Skladom EU

IR elektromer Air vyčíta dáta z vybraných elektromerov a vodomerov pomocou technológie IR (vyčítanie impulzov pomocou infračerveného svetla).

 • Priama komunikácia s vybranými elektromermi a vodomermi
 • Optimalizujte vlastnú spotrebu
 • Perfektný v kombinácii s FVE

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Loxone IR elektromer Air vyčíta dáta z vybraných elektromerov, vodomerov a kalorimetrov pomocou IR. Prenos dát do Miniservera je bezdrôtový za pomoci technológie Air. Vďaka aktuálnym dátam môžete ušetriť nemalé finančné prostriedky. K tomu vám pomôže vstavané IR rozhranie, ktoré komunikuje priamo s elektromerom, vodomerom alebo kalorimetrom. Výsledné dáta môžete analyzovať, ukladať do štatistík, riadiť na základe nich spotrebiče...

 

Pozor: Z legislatívnych dôvodov nie je možné zariadenie umiestniť na elektromery, ktoré nie sú majetkom spotrebiteľa.
Zariadenie je vhodné pre podružné meranie.

 

Pokiaľ vlastníte FVE, bude toto rozhranie práve pre vás. Využite informácie o aktuálnej produkcii a spotrebe a optimalizujte tok energie vo váš prospech. Vďaka IR elektromeru Air vyčítate aktuálne dáta a môžete napríklad zapnúť práčku alebo dobiť váš elektromobil.

 Technické údaje

 • Napájanie: Micro USB alebo 14-24 V DC
 • Frekvencia: 868 MHz (SRD)
 • Spotreba: 0.1 W pri 5 V DC, 0.4 W pri 12-24 V DC
 • Prevádzková teplota: 0 – 50°C
 • Pohodlná montáž vďaka magnetu
 • Rozmery: ∅ 34 x 34 mm
 • Optické rozhranie podľa IEC 62056-21

 Súčasť balenia

 • 1 × Loxone IR elektromer Air
 • 1 × USB zdroj
 • 1 × Micro USB kábel

Ak chcete zautomatizovať Váš dom, administratívnu či komerčnú budovu, radi Vám pomôžeme v TOZO!

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Dodatočné parametre

Kategória: Smart home
Záruka: 2 roky

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz