Hlavica Tree

Kód: 100225
Neohodnotené
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO
loxone stellantrieb tree front 1@2x
€101
Skladom EU

Loxone Hlavica je ideálna pre inteligentné ovládánie teploty v miestnosti. Vďaka revolučnej technológií Loxone Air a Tree je uvedenie do prevádzky otázkou niekoľko okamihov.

  • Pre presné riadenie teploty v pokoji.
  • Časovo nenáročné uvedenie do prevádzky vďaka technológií Loxone Air a Tree.
  • Veľmi tichý chod vďaka krokovému motoru.
  • Stavová LED indikujíca stav hlavice a polohu ventilu.
  • Možnosť aktualizácie vďaka technológií Loxone Air a Tree.
  • Kompatibilná s bežnými ventilmi
    (redukcia ventilov dostupná na e–shope SK »).
  • Výborny pomer cena / výkon. 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Vďaka Loxone hlavici bude vaša domácnosť precízne regulovať teplotu v každej miestnosti zvlášť a optimálne využije energiu pre kúrenie aj chladenie. Kúrenie navyše spolupracuje napr. s tienením, čo znamená maximálny komfort a tiež úspory.

Ikona odškrnuté

Jednoduché uvedenie do prevádzky – ako vždy

Pripojte hlavicu v rozvádzači kúrenia alebo na radiátory na napájanie: Hlavice budú v Loxone Configu automaticky rozoznané a naprogramujete ich behom pár minút.

Ikona nastavenia

Kompatibilná s běžným šrúbovaním

V balení hlavice nájdete štandardný adaptér ventilu (VA80). Vďaka nemu je hlavica kompatibilná so všetkými bežnými šrúbovaniami. Ďalšie adaptéry sú k dostaniu v eshope ( SK »  CZ » ).

Ikona teplota

Integrovaný teplotný senzor

Vďaka integrovanému teplotnému senzoru priamo v Hlavici Air môžete precízne merať teplotu v miestnosti a taktiež ju regulovať.

Ikona dotyku

Tlačidlo pre individuálne použitie

Hlavica Air je vybavená tlačidlom, ktoré môžete ľubovoľne použiť. Aktivujete ním napr. režím kúrenia alebo ním spínate spotrebiče.

Ikona zvuk

Tichý chod

Hlavica je vybavená kvalitným krokovým motorčekom, ktorý sa stará o mimoriadne tichý chod hlavice.

Ikona LED

Integrované LED diody

Stavové LED diódy na hlavici Tree vám dávajú vedieť o stave ventilu – o jeho otvorení, statuse, atď.

 

Ak chcete zautomatizovať Váš dom, administratívnu či komerčnú budovu, radi Vám pomôžeme v TOZO!

 Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz