Galaxy IDEAL LUX

Kód: 321172
Novinka
Neohodnotené
Značka: IDEAL LUX
ZADARMOZADARMO €780 –15 %
321172 WEB001 GALAXY SP6
€780 –15 % €663
Skladom EU

Kompozícia svietidiel Galaxy od talianskeho výrobcu Ideal Lux je luxusným doplnkom, ktorý sa stane dominatov priestoru. Kombinácia troch farieb a šiestich akrylových gúľ.

Kovová rozeta  je z lešteného čierneho niklu doplnená o čierne PVC káble. Opálové a priehľadné akrylové difúzory so stredovými vložkami z niklovej, mosadznej a medenej farby. Stredové obruče sú vyrobené z brúseného kovu.

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Ideal Lux, založený v roku 1974, sa zrodil s mysšlienkou vytvorenia moderného produktu, no zároveň cenovo dostupného pre širokú verejnosť, čo je cieľ, ktorý sleduje dodnes.

 Ambíciou  spoločnosti Ideal Lux je udržať v jednej unikátnej značke čo najširšiu škálu štýlov, adekvátnych trendom, ktorá dokáže siahať od klasického dekoratívneho štýlu až po moderný, od outdoorových produktov až po technické.  Fungovanie na piatich rôznych kontinentoch dáva značke medzinárodnú črtu. Nadšenie pre dobre vyrobené veci, prístup k transparentnosti a zvyk na jednoduchosť, tým vyniká Ideal lux.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 5 Rokov
Farba: čierna/niklová/mosadzná/medená
Typ svetelného zdroja: Led integrované
? Svetelný výkon: 58W/5750 lm
IP krytie: IP20
? Rozmery ØxV: 400 x max. 1600
Materiál: kov / akryl

Ideal Lux je talianska spoločnosť so špecializáciou na výrobu osvetlenia. Je známa pre svoje rozmanité a štýlové dizajny, ktoré zahrňujú širokú škálu svietidiel pre rôzne priestory. Značka sa snaží kombinovať estetiku s funkčnosťou, a to ako v interiérovom tak aj exteriérovom osvetlení. Ich produkty sú často inšpirované aktuálnymi trendami v dizajne, ale ponúkajú rôzne štýly vrátane tých klasických. Ideal Lux kladie dôraz na kvalitu materiálov a spracovanie, čo ptispieva k vytvárnaiu atraktívnych osvetlovacích prvkom za prijateľnú cenu.

ideallux-logo

Pre viac produktov od značky Ideal Lux nás kontaktujte na info@thelamp.sk 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz