DMX Extension

Kód: 100012
Neohodnotené
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO
DMX Extension1 768x768
€354,15
Skladom EU

DMX Extension je rozširujúci modul pre Loxone Miniserver, ktorý ponúka možnosť inteligentnej riadiť svetlá, predovšetkým LED, pomocou technológie DMX.

 • jeden modul zvládne ovládať až 128 kanálov
 • zaberie iba 2 pozície v rozvádzači

Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Technológia DMX pre Inteligentné ovládanie svetiel


Rozšírenie pre Miniserver DMX Extension uľahčuje realizáciu osvetlenia v obytných, hotelových, kancelárskych alebo priemyselných projektoch. Je vhodné pre riešenie farebných svetelných scén v kombinácii s LED pásmi. DMX Extension sa jednoducho pripojí k Miniserveru a používa sa pre inteligentné a jednoduché ovládanie DMX zariadení.

Ekonomické a do budúcna
Riadiaci systém DMX, ktorý už roky využívajú odborníci na osvetlenie, sa vďaka ekonomickej technológii LED dostáva do mnohých obytných a komerčných objektov. Stále viac výrobcov sa spolieha na DMX.

Ovladač DMX pre všetky zariadenia DMX
Pomocou ovládača DMX ovládate celé osvetlenie DMX jednoducho aj automaticky vďaka Miniserveru.

Jednoduchá obsluha a integrácia
Osvetlenie DMX môžete jednoducho a rýchlo nastaviť pomocou nášho bezplatného konfiguračného softvéru a ovládať a automatizovať ho pomocou Miniserveru jednoducho stlačením tlačidla alebo virtuálne pomocou smartphonu.

Technické údaje:

 • Rozmery: 34 × 85 × 49 mm (2 pozície v rozvádzači)
 • Napájanie: 24 V DC
 • Spotreba energie: 30 mA
 • 1 × DMX výstup
 • 1 × Rozhranie DMX 512
 • Ovládanie až 128 DMX kanálov

Obsah balenia:

 • 1 × DMX Extension
 • 1 × Schéma zapojenia a stručný manuál
 • 1 x 120ohmový ukončovací odpor

Ak chcete zautomatizovať Váš dom, administratívnu či komerčnú budovu, radi Vám pomôžeme v TOZO!

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Dodatočné parametre

Kategória: Miniserver & extensions
Záruka: 2 roky

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz