Cima LODES

Kód: 17371 5000 17371 4100 17371 5100 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: LODES
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
cima by lodes 2
€357
Skladom EU Skladom EU Skladom EU Zvoľte variant
Variant

Cima, po taliansky námorné lano — je „stojanové“ svietidlo charakterizované lanom siahajúcim od stropu k podlahe, elegantným a vysoko funkčným dizajnovým prvkom. Jednoduché valcové tvary a čiernu farbu základných prvkov svietidla, zvýrazňujú tri povrchové úpravy lana – zlatá, šedá a žltozelená. Farebné akcenty, ktoré sa hodia do každého interiéru.

Cima je koncipovaná ako praktické riešenie osvetlenia, ktoré možno rýchlo zmeniť tak, aby vyhovovalo potrebám tých, ktorí ho používajú. Charakteristickým znakom Cimy je lano od stropu k podlahe, grafický a funkčný prvok s očkom, ktoré umožňuje jeho upevnenie na strop. Reflektor je možné posuvať pozdĺž lana a zablokovať v akomkoľvek požadovanom bode. Protizávažie umožňuje upraviť prípadný prebytok lana pri nižšých stropoch. Tlačidlo vypínača je umiestnené na napájacom kábli pre jednoduché ovládanie.

Možnosť pridávania počtu svietidiel pozdĺž lana a objímka žiarovky GU10 robia z Cimy flexibilné svietidlo, ktoré sa dá prispôsobiť potrebám osvetlenia akéhokoľvek prostredia.

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

“For our, family, light is a 70-year heritage.”

LODES je značka s dlhoročnou tradíciou známa pod menom Studio Italia Design. V roku 2020, pri príležitosti 70-teho výročia spoločnosti prešla kompletným rebrandom. Od tej doby spoločnosť, pod vedením Massimiliana Tosetta, vyniká vysoko-kvalitnou manufaktúrnou výrobou s označením “Made in Italy”.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové
Záruka: 2 roky
Farba: Sivá, Zeleno-žltá, Zlato-hnedá
? Typ svetelného zdroja: GU10
Počet svetelných zdrojov: 1
Typ vypínača: ON/OFF na kábli
IP krytie: IP20
Materiál: kov/textil
Rozmery (Ø / V): 60 x max. 4300
Napájanie: Do zástrčky

 

Značka Lodes predstavuje trojgeneračný vývoj od čistej vášne k brilantným architektonickým riešeniam a vytvára svetelné zdroje, ktoré spájajú súčasný dizajn a inovatívne technológie s materiálmi najvyššej kvality. Starostlivo vyvinutými najlepšími technikami spracovania.

Lodes, predtým známy ako Studio Italia Design, dokončil proces rebrandingu v júni 2020 – pri príležitosti svojho 70. výročia – ktorý vyvrcholil odhalením nového loga a identity značky. Odvtedy, ako súčasť strategickej vízie vedenej generálnym riaditeľom Massimilianom Tosettom, Lodes ohlasuje novú éru súčasného dizajnu oslavujúceho výrobné know-how spoločnosti a esenciu vysokej kvality. Firma Studio Italia Design bola vybraná ako jedna z najdynamickejších talianskych spoločností podľa prieskumu „Campioni della crescita 2020“ (2020 Growth Champions).

Lodes-Logo

Spoločnosť Lodes so sídlom v Benátkach, vyvažujúc technické know-how a najlepší dizajn Made in Italy, navrhuje a vyrába svetelné riešenia pre interiéry a exteriéry už od roku 1950. Spoločnosť má pôvod vo vášni zakladateľa Angela Tosetta pre sklo a vďaka neustálemu technologickému výskumu sa vyvinula do jedného z popredných európskych dizajnérov a výrobcov dekoratívneho osvetlenia, ktorý v súčasnosti pôsobí na 90 trhoch po celom svete.

 

Pre viac produktov od značky LODES nás kontaktujte na info@thelamp.sk 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz