Bowers & Wilkins

Webová stránka značky: Bowers & Wilkins

bowers-and-wilkins-logo

 

Bowers & Wilkins (známa aj ako B&W) je renomovaná britská spoločnosť so zameraním na audio technológie a reproduktory. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Bowers & Wilkins a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Bowers & Wilkins bola založená v roku 1966 v Anglicku a rýchlo sa stala jedným z popredných výrobcov high-end reproduktorov na svete. Má bohatú históriu inovácií a dizajnu.

High-End Audio

Bowers & Wilkins je široko uznávaná pre svoje high-end reproduktory a audio systémy. Ich produkty sú cenovo nadštandardné a sú obľúbené medzi hudobnými nadšencami a audiofilmi.

Dizajn

Firma kládla vždy dôraz na dizajn svojich produktov. Ich reproduktory majú často elegantný a štýlový vzhľad, často kombinujúci tradičné materiály, ako je drevo, s modernými prvkami.

Technologická inovácia

Bowers & Wilkins je známa svojimi technologickými inováciami v oblasti reproduktorov a zvuku. Jednou z významných technológií je Diamond Dome tweeter, ktorý používa diamantový kužeľ pre presný a jasný zvuk.

Rozsiahly sortiment

Firma ponúka široký sortiment produktov, vrátane stolných reproduktorov, bezdrôtových reproduktorov, soundbarov, slúchadiel a reproduktorov pre domáce kino.

Profesionálna audio technika

Bowers & Wilkins je tiež známa v oblasti profesionálnej audio techniky a spolupracuje s nahrávacími štúdiami a filmovými produkčnými spoločnosťami na dosiahnutie najlepšieho zvukového zážitku.

Bezdrôtová technológia

Spoločnosť Bowers & Wilkins vytvorila rad bezdrôtových reproduktorov a zvukových systémov, ktoré podporujú najnovšie technológie ako Bluetooth, AirPlay a Wi-Fi pre pohodlné streamovanie hudby.

Slúchadlá

Bowers & Wilkins ponúka tiež kvalitné slúchadlá s dôrazom na zvukovú kvalitu a dizajn.

Bowers & Wilkins je pre tých, ktorí si cenia výnimočný zvuk a zároveň eleganciu v dizajne reproduktorov a audio technológií. Je to značka, ktorá sa stala synonymom pre kvalitu vo svete audia a hudby.

Cena

319320
1319320
1 položiek celkom
AM1 Cierna 1320x1320 0
Akcia
ZADARMOZADARMO €419 –23 %
€319

Tento ultra odolný architektonický reproduktor AM-1 od Bowers & Wilkins je navrhnutý na použitie kdekoľvek: vďaka svojej odolnosti proti poveternostným vplyvom je perfektný na...

+ ďalšie
Kód: P21675

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz