AC Control Air for Daikin P1P2 LOXONE

Kód: 100559
Neohodnotené
Značka: LOXONE
ZADARMOZADARMO
ph shop ac control air 2 pin 1 1@2x
€264
Skladom EU

Pomocou AC Control Air for Daikin P1P2 môžete jednoducho, rýchlo a bezproblémovo integrovať nové aj existujúce klimatizačné systémy do inštalácie Loxone prostredníctvom Plug & Play.

 • Jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou ovládacích prvkov Loxone, a to kdekoľvek a kedykoľvek pomocou aplikácie Loxone
 • Vykurovanie a chladenie podľa potreby v kombinácii s detekciou prítomnosti, stavom okien, tienením a predpoveďou počasia
 • Nákladovo efektívne vykurovanie a chladenie vďaka integrácii do energetického managementu (napr.: využívanie prebytkov z FVE)
 • Optimálna koordinácia klimatizačnej jednotky s ďalšími zdrojmi vykurovania a chladenia pre maximálnu energetickú účinnosť
 • Jednoduchšia integrácia ovládania šetrného k sieti
 • Neviditeľná inštalácia vo vnútri klimatizácie vďaka kompaktnému dizajnu 38.3x34.3 × 10.5mm / 1.50x1.35 × 0.41" (LxWxH)
 • Nie je potrebný žiadny ďalší zdroj napájania
 • Analyzujte a optimalizujte pomocou individuálnych stavových správ, štatistík a oznámení

 

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Energeticky úsporné chladenie

Klimatizačné systémy poskytujú pohodlie aj počas horúcich dní. Ich manuálne ovládanie sa však často stáva skutočným žrútom energie. Pomocou systému AC Control Air for Daikin P1P2 môžete klimatizačné systémy ľahko, rýchlo a bezproblémovo integrovať do systému domácej automatizácie a automatizácie budov Loxone. Vďaka inteligentnému ovládaniu môžete zvýšiť komfort a zároveň znížiť náklady na energiu.

Používate vo svojom súkromnom dome alebo komerčnej budove jednu alebo viacero klimatizácií Daikin P1P2 a poznáte problém s množstvom diaľkových ovládačov, pípaním a nepraktickou obsluhou? Pomocou systému AC Control Air je tomu koniec. Premeňte svoju klimatizáciu na inteligentného a efektívneho garanta komfortu.

Jednoduché ovládanie a vizualizácia

Ovládanie cez bezplatnú aplikáciu Loxone umožňuje kedykoľvek a odkiaľkoľvek nastaviť napríklad prevádzkový režim, požadovanú teplotu alebo rýchlosť ventilátora. Klimatizáciu Daikin P1P2 môžete ovládať aj manuálne pomocou predkonfigurovaného Touch Pure Flex.

AC Control Air in App  Touch Pure Flex

 

Prehľad ďalších výhod:

 • Nie je potrebný externý zdroj napájania
 • Tiché zadávanie nastavených hodnôt bez nepríjemného pípania
 • Neviditeľná integrácia vďaka kompaktnému dizajnu
 • Pohodlná kontrola kompatibility zadaním vášho modelu
 • Zvyšuje silu signálu ďalších zariadení Loxone Air zosilnením systému Loxone Air Mesh vďaka trvalému napájaniu zo siete.

 

Súčasť balenia

 • 1× AC Control Air for Daikin P1P2
 • 1× Pripojovací kábel
 • 1× Príbalový leták

Ak chcete zautomatizovať Váš dom, administratívnu či komerčnú budovu, radi Vám pomôžeme v TOZO!

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Dodatočné parametre

Kategória: Smart home
Záruka: 2 roky

Loxone AC

Logo-Loxone-without-Slogan-green-Web

Loxone je rakúsky výrobca a dodávateľ inteligentných domácich automatizačných systémov. Nižšie nájdete podrobnejší popis spoločnosti Loxone a niektorých jej produktov:

Historický kontext

Spoločnosť Loxone bola založená v roku 2009 a rýchlo sa stala jedným z popredných hráčov na trhu s inteligentnými domácimi riešeniami. Sídlia v Kollerschlagu v Rakúsku a majú distribučné centrá a partnerov po celom svete.

Loxone Miniserver

Je centrálnou nervovou sústavou Loxone systému. Tento zariadenie riadi a monitoruje všetky inteligentné komponenty vo vašom dome. Miniserver umožňuje centralizovanú automatizáciu osvetlenia, kúrenia, bezpečnosti a ďalších funkcií.

Ovládanie

Loxone ponúka rôzne spôsoby ovládania, vrátane smartfónových aplikácií, ovládačov na stenu, hlasového ovládania a dokonca aj diaľkového riadenia.

Integrácia

Jedným zo silných aspektov Loxone je schopnosť integrácie s rôznymi zariadeniami tretích strán a systémami, ako sú osvetlenie, klimatizácia, audio a video zariadenia, čo umožňuje komplexnú automatizáciu.

Energetická efektívnosť

Loxone systém je navrhnutý s dôrazom na energetickú účinnosť a udržateľnosť. Pomáha vám optimalizovať spotrebu energie vo vašom dome.

Bezpečnosť

Spoločnosť Loxone ponúka aj riešenia pre domácu bezpečnosť, vrátane monitorovania pohybu, detekcie dymu a zabezpečovacích funkcií.

Zvýšenie pohodlia

Loxone systém prispieva k zvýšeniu pohodlia v domácnosti. Môže riadiť teplotu, osvetlenie a ďalšie faktory tak, aby boli prispôsobené vašim preferenciám.

Cloudové služby

Loxone Remote connect umožňuje vzdialené sledovanie a riadenie vašej domácnosti cez internet.

Lokálna prítomnosť

Okrem online ovládania Loxone systém funguje aj na základe lokálnej inteligencie, čo zabezpečuje, že vaša domácnosť bude aj v prípade nedostupnosti internetu plne funkčná.

Spoločnosť Loxone je pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré kombinuje automatizáciu, energetickú efektívnosť a bezpečnosť. Je dôležité konzultovať s autorizovanými partnermi Loxone pre návrh a inštaláciu systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz