A-Tube Nano Duo

Kód: 15825 1020 15825 2020 15825 5020 15825 4020 15825 4520 15825 5520 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: LODES
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
A tube nano ldoes
€216 €216 €252 €228 €228 €246 od €216
Skladom EU Skladom EU Skladom EU Skladom EU Skladom EU Skladom EU Zvoľte variant
Variant

Tubičky zavesené na tenkom kábli, pôsobia akoby sa vznášali v priestore. A-Tube Nano Duo disponuje LED svetelným zdrojom na oboch koncoch jeho tenkého kovového tela. Elegantné lineárne svietidlo dostupné v šiestich povrchových úpravách, ktoré umožňuje vytvárať hravé kompozície. Línia A-Tube Nano Duo s priemerom len 2 cm je ukončená dvoma malými difúzormi z priehľadného metakrylátu, ktorého svetlo vytvára skutočne evokujúcu atmosféru.

Línia dlhá 50 cm, disponuje šiestimi povrchovými úpravami, buď lesklými (chróm, ružové zlato a zlato) alebo matnými (biela, čierna a champagne).

Na každom konci 1W LED zdroj s indexom podania farieb (CRI) 90 ponúka teplé a rozptýlené svetlo, ktoré zvýrazňuje prirodzenú farbu predmetov.

Potrebné dokúpiť samostatnú rozetu.

Kompozície vytvárame na mieru. V prípade záujmu ná kontaktujte.

Detailné informácie

100% záruka originality produktov
Záruka originality
produktov a riešení
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
individuálny prístup
Vlastný showroom
Vlastný showroom
osobné vyzdvihnutie
Partnerská zóna
Partnerská zóna
spolupráca s profesionálmi

Podrobný popis

Kompozície svietidiel vytvárame na mieru. Možné zvoliť multi rozetu (kruhovú/obdĺžnikovú/lineárnu) alebo samostatné rozety ( single/single mini/zapustenú). Pre viac informácii nás kontaktujte.

“For our, family, light is a 70-year heritage.”

LODES je značka s dlhoročnou tradíciou známa pod menom Studio Italia Design. V roku 2020, pri príležitosti 70-teho výročia spoločnosti prešla kompletným rebrandom. Od tej doby spoločnosť, pod vedením Massimiliana Tosetta, vyniká vysoko-kvalitnou manufaktúrnou výrobou s označením “Made in Italy”.

Dodatočné parametre

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Farba: biela/champagne/chrómová/čierna/rose gold/zlatá
Typ svetelného zdroja: Led integrované
Svetelný výkon: 2 × 1 W ⁄ 300 lm
Farba svetla: 2700K
IP krytie: IP20
Materiál: hliník/akrylát
Rozmery (Ø / D ): 20 x 500mm

 

Značka Lodes predstavuje trojgeneračný vývoj od čistej vášne k brilantným architektonickým riešeniam a vytvára svetelné zdroje, ktoré spájajú súčasný dizajn a inovatívne technológie s materiálmi najvyššej kvality. Starostlivo vyvinutými najlepšími technikami spracovania.

Lodes, predtým známy ako Studio Italia Design, dokončil proces rebrandingu v júni 2020 – pri príležitosti svojho 70. výročia – ktorý vyvrcholil odhalením nového loga a identity značky. Odvtedy, ako súčasť strategickej vízie vedenej generálnym riaditeľom Massimilianom Tosettom, Lodes ohlasuje novú éru súčasného dizajnu oslavujúceho výrobné know-how spoločnosti a esenciu vysokej kvality. Firma Studio Italia Design bola vybraná ako jedna z najdynamickejších talianskych spoločností podľa prieskumu „Campioni della crescita 2020“ (2020 Growth Champions).

Lodes-Logo

Spoločnosť Lodes so sídlom v Benátkach, vyvažujúc technické know-how a najlepší dizajn Made in Italy, navrhuje a vyrába svetelné riešenia pre interiéry a exteriéry už od roku 1950. Spoločnosť má pôvod vo vášni zakladateľa Angela Tosetta pre sklo a vďaka neustálemu technologickému výskumu sa vyvinula do jedného z popredných európskych dizajnérov a výrobcov dekoratívneho osvetlenia, ktorý v súčasnosti pôsobí na 90 trhoch po celom svete.

 

Pre viac produktov od značky LODES nás kontaktujte na info@thelamp.sk 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz