AVRA Air DIM 4W

Zväčšiť
 • 1 z 3

Krásna RETRO LED žiarovka od Nordlux je skvelým doplnkom interiéru. Žiarovka Avra Air DIM je stmievateľná a ponúkaná v dvoch variantoch, v dymovej hnedej a v čírej farbe. Dokonale vynikne a vyladí konečný vzhľad otvorenej lampy.


€16,50
Kategória: Žiarovky
Záruka: 2 roky
Farba skla: Číra / Dymová hnedá
Napätie: 220…240 V
Výkon: 4,00 W
Svetelný výkon: číra / dymová: 600 lm / 500 lm
Stmievateľnosť: áno
Teplota chromatičnosti - farba svetla: 2700K
Vyžarovací uhol: 360°
Stredná doba životnosti: 15000 h
Rozmery cm ( Ø / dĺžka ): 9 / 18,5
Objimka: E27
Energetická trieda: A++

Zvoľte variant

 • Farba: Číra
  • Skladom EU
  €16,50
     
 • Farba: Dymová hnedá
  • Skladom EU
  €16,50
     
 

Krásna RETRO LED žiarovka od Nordlux je skvelým doplnkom interiéru. Žiarovka Avra Air DIM je stmievateľná a ponúkaná v dvoch variantoch, v dymovej hnedej a v čírej farbe. Dokonale vynikne a vyladí konečný vzhľad otvorenej lampy. Životnosť žiarovky je 15.000 hodín. 

LOGO

 

Dánska spoločnosti Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

 

Závesné lampy od Nordlux


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.