Štýlové závesné svietidlo s tienidlom z betónu a textilným káblom. Na vrchu tienidla je drevený detail, ktorý podčiarkuje nadčasovosť svietidla. HEIDI závesná je novinkou zo série RED od Rendl Light Studio. Dopĺňa ju aj stolové svietidlo HEIDI stolová.


  • Na objednávku
€58
Kategória: Závesné svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Výkon: 28W
Rozmery (V/Ø): 105 / 14,8
Materiál: betónové tienidlo
Sekundárny materiál: drevený detail
Transformátor/Driver: nie je potrebný
Svetelný zdroj: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
 

Štýlové závesné svietidlo s tienidlom z betónu a textilným káblom. Do svietidla sa montuje LED žiarovka (nie je v dodávke) so štandardným závitom E27.

HEIDI závesná je novinkou zo série RED od Rendl Light Studio. Dopĺňa ju aj stolové svietidlo HEIDI stolová.

RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.