Doprava zadarmo

Nature Ceiling 40

Drevo bude vždy módne. Nature Ceiling 40 je krásne a čisté svietidlo z masívneho buku, bez skrutiek, bez ostrých hrán, bez umelých zásahov, len prirodzené teplo dreva. Solídne prírodné drevo doplnené extra čistým matným opálovým sklom.


€378
Kategória: Stropné svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Výkon: 4x6W LED žiarovka, alebo 4x15W úsporka
Rozmery (V/Š/D): 7/40/40
Svetelný zdroj: žiarovka E27 LED, alebo úsporka (nie je v dodávke)

Zvoľte variant

 • Dekor: Dub - Oak
  • Na objednávku
  €378
     
 • Dekor: Wenge
  • Na objednávku
  €378
     
 

Drevo bude vždy módne. Nature Ceiling 40 je krásne a čisté svietidlo z masívneho buku, bez skrutiek, bez ostrých hrán, bez umelých zásahov, len prirodzené teplo dreva. Solídne prírodné drevo doplnené extra čistým matným opálovým sklom. Svietidlo je dostupné v prírodnom dubovom alebo wenge vyhotovení.

Logo-OLE-by-FM-color

Spoločnosť FM Iluminación S.L.U. vyrába moderné dekoratívne osvetlenie v španielskej Valencii. Tu spájajú inovácie, dizajn a kvalitné materiály. Firma bola založená v roku 1992 a skladá sa z tímu mladých ľudí s viac ako 20 ročnými skúsenosťami zo sveta dekoratívneho osvetlenia.

V roku 2006 bola predstavená značka Ole! by FM ako nová línia svietidiel s avantgardným dizajnom, viac prispôsobeným súčasným trendom na trhu osvetlenia. Svietidlá Ole! sú určené nie len pre reštaurácie, hotely či banky, ale aj pre rezidenčné projekty najnáročnejších klientov, ktorým ponúkajú čerstvé vzory a jedinečné individuálne riešenia.

Spoločnosť si zakladá na integrovaných riešeniach, originálnom dizajne, energetickej úspore a efektívnych zariadeniach. Pracuje s najvyšším rešpektom k životnému prostrediu a podpore úspor energie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: