BELI SQ 21 Podhľadové

Zápustné, podhľadové, bezrámčekové svietidlo. Difuzér je z mliečneho akrylátu a mierne vstupuje nad plochu stropu. Vhodné do vlhkého prostredia.

 

  • Skladom EU
€58
Kategória: Stropné svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Farba: mliečny akrylát
Výkon: 27W
Rozmery v cm (Š/D/V): 21,5/21,5/2
Transformátor/Driver: vrátane
Svetelný výkon: 2299 Im
Zafarbenie svetla: 3000K
Hmotnosť: 0,52 kg
Zápustná hĺbka: 4cm
Montážny otvor hranatý: 19/19cm
Zafarbenie svietidla: 3000K
Stupeň krytia: IP65
 

Zápustné bezrámčekové svietidlo. Difuzér je z mliečného akrylátu a mierne vstupuje nad plochu stropu. Vhodné do vlhkého prostredia.

 

RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.