Doprava zadarmo

Veli table Ø32

Elegantné a dizajnové svietidlo od SLAMP: a dizajnéra Adriano Rachele. Kúsok ocenený Red Dot Design Awards u vás doma. 

 • €156 €15,60 –10 %
€140,40
Kategória: Stolové svietidlá
Záruka: 2 roky
Svetelný zdroj: 1 X 4W LED Filament alebo 1 X 11W max - FBT
Materiál: OPALFLEX®
Rozmer: 32 x 32 x h 22 cm
Príslušenstvo: Metacrylate base

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €156  (–10 %)
  €140,40
     
 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €156  (–10 %)
  €140,40
     
 • Farba: Slivková
  • Skladom EU
  €156  (–10 %)
  €140,40
     
 

Lampa VELI TABLE je elegantným svietidlom s neočakávane hravým tvarom, ktorý bol vytvorený zoskupením ohýbaného plastu do precíznej kompozície. Lampa Veli evokuje kvetinu v trojrozmernej podobe. Svojím dekoratívnym tvarom dodá charakter každému interiéru. Dizajnérom tohto svietidla je Adriano Rachele. Použitým materiálom je plast Opalflex. Séria svietidiel Veli získala čestné uznanie na 2012 Red Dot Design Awards.

 

Opalflex®:  pôvodná zmes polymérov a špeciálnych prísad s unikátnymi vlastnosťami pre rozptyl svetla. Spoločnosť SLAMP: na tento materiál získala patent a exkluzívne výrobné práva.

SLAMP-logo

Talianska spoločnosť SLAMP: S.p.A. vznikla v roku 1994 s cieľom vytvoriť originálne svietidlá z inovatívnych materiálov. Na dizajne svietidiel sa od začiatku podieľa množstvo známych dizajnérov ako Munari alebo Zaha Hadid. V pestrej ponuke svietidiel navrhnutých na základe najnovších trendov nájdete stojanové a stolové svietidlá a tiež stropné a nástenné svietidlá. V júly 2012 spoločnosť SLAMP: získala za svoju kolekciu svietidiel VELI medzinárodnú cenu RED DOT. Od roku 1995 je RED DOT jedným z najprestížnejších ocenení na medzinárodnej úrovni v oblasti designu.

 

Svietidlá SLAMP: sú vyrobené z mimoriadnych materiálov OPALFLEX®, CRISTALFLEX®, STEELFLEX®. Ide o veľmi ohybné a vysoko kvalitné plastové materiály, ktoré sú netrieštivé a majú jedinečné sveteľné vlastnosti. 

 

 • OPALFLEX® - pôvodná zmes polymérov a špeciálnych prísad s unikátnymi vlastnosťami pre rozptyl svetla. Spoločnosť SLAMP: na tento materiál získala patent a exkluzívne výrobné práva. 
 • CRISTALFLEX® - priehľadný materiál vyvinutý spoločnosťou SLAMP: a vyrobený firmou Bayer Vivak®. Jasný a transparentný ako sklo, pritom však ľahký a odolný ako len moderný materiál môže byť. To robí svietidlá SLAMP: originálne, vizuálne ľahké a moderné.  
 • STEELFLEX® - pokrokový materiál ktorý svojím zrkadlovým povrchom dokonale odráža svetlo. Rovnako ako ostatné materiály používané spoločnosťou SLAMP: sa aj tento vyznačuje neodmysliteľnou flexibilitou. 

 

Svietidlá SLAMP: slúžia výborne ako dizajnový prvok interiéru, ktorý dokáže ozvláštniť akýkoľvek priestor, pretože fantázii sa u výrobcu SLAMP: medze nekladú. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.