Doprava zadarmo

Faretto

Elegantné dizajnové svietidlo od spoločnosti SLAMP: a dizajnéra Nigel Coates. Synonymum budúcnosti.


€330
Kategória: Stolové svietidlá
Záruka: 2 roky
Svetelný zdroj: E27: 1 x 10W LED Filament
Materiál: PLAINFLEX ® / Polykarbonát
Rozmer: 30 x 30 x h38 cm
Príslušenstvo: Stmievač

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €330
     
 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €330
     
 

Svietidlo FARETTO je ďalším typom svietidla z novej kolekce inšpirovanej všetkým novým v 21. storočí. Takto vidí budúcnosť dizajnér Nigel Coates. Faretto je kombináciou priameho svetla s ikonickým tvarom na hranici medzi prirodzenosťou a srchitektúrou. Faretto reflektuje hru svetla na hladine vody. Vyrobené je z plastu Plainflex.

 

Plainflex®:  vysoko rovinatý a hrubý pastový materiál vhodný pre rôzne komplikované tvary. 

SLAMP-logo

Talianska spoločnosť SLAMP: S.p.A. vznikla v roku 1994 s cieľom vytvoriť originálne svietidlá z inovatívnych materiálov. Na dizajne svietidiel sa od začiatku podieľa množstvo známych dizajnérov ako Munari alebo Zaha Hadid. V pestrej ponuke svietidiel navrhnutých na základe najnovších trendov nájdete stojanové a stolové svietidlá a tiež stropné a nástenné svietidlá. V júly 2012 spoločnosť SLAMP: získala za svoju kolekciu svietidiel VELI medzinárodnú cenu RED DOT. Od roku 1995 je RED DOT jedným z najprestížnejších ocenení na medzinárodnej úrovni v oblasti designu.

 

Svietidlá SLAMP: sú vyrobené z mimoriadnych materiálov OPALFLEX®, CRISTALFLEX®, STEELFLEX®. Ide o veľmi ohybné a vysoko kvalitné plastové materiály, ktoré sú netrieštivé a majú jedinečné sveteľné vlastnosti. 

 

 • OPALFLEX® - pôvodná zmes polymérov a špeciálnych prísad s unikátnymi vlastnosťami pre rozptyl svetla. Spoločnosť SLAMP: na tento materiál získala patent a exkluzívne výrobné práva. 
 • CRISTALFLEX® - priehľadný materiál vyvinutý spoločnosťou SLAMP: a vyrobený firmou Bayer Vivak®. Jasný a transparentný ako sklo, pritom však ľahký a odolný ako len moderný materiál môže byť. To robí svietidlá SLAMP: originálne, vizuálne ľahké a moderné.  
 • STEELFLEX® - pokrokový materiál ktorý svojím zrkadlovým povrchom dokonale odráža svetlo. Rovnako ako ostatné materiály používané spoločnosťou SLAMP: sa aj tento vyznačuje neodmysliteľnou flexibilitou. 

 

Svietidlá SLAMP: slúžia výborne ako dizajnový prvok interiéru, ktorý dokáže ozvláštniť akýkoľvek priestor, pretože fantázii sa u výrobcu SLAMP: medze nekladú. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.