Doprava zadarmo

Clizia Table Battery Powered

Dizajnové prenosné svietidlo od SLAMP: a dizajnéra Adriano Rachele. Osvetlenie, ktoré uľahčuje nekonečnú predstavivosť a tvorivosť.

Botanická stolová lampa s akumulátormi, doplnená nabíjateľnými batériami, sa dá ľahko posunúť z miesta na miesto a prináša jemné osvetlenie na večeru v príjemnom vzduchu, v rannej posteli alebo v teplom kúpeli. Je to dekorácia vhodná pre profesionálov, ktorí chcú vniesť romantického ducha na svoje udalosti téte-a-téte v priestoroch na balkónoch, alebo v reštauráciách, na terasách či záhradách. 


€312
Kategória: Stolové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň krytia: IP20
Svetelný zdroj: 3W LED, 550 lm 2900 K Battery Pack
Materiál: Lentiflex® Cristalflex Fumé®
Rozmer: Ø 10, 27 x 27 x h 25 cm
Napájanie: batéria / USB kábel
Doba svietenia: cca 7 hodín

Zvoľte variant

 • Farba: Dymové bez ozdobného balenia
  • Na objednávku
  €312
     
 • Farba: Transparentná bez ozdobného balenia
  • Na objednávku
  €312
     
 

Séria ručne zostavovaných svietidel CLIZIA sa skladá z prepojených štvorcov. Moderný materiál Lentiflex je vytvarovaný, ako by bol hladkým hodvábom. Prenosná Clizia s nabíjateľnou batériou je vo dvoch farebných prevedeniach: lupienky tienidla s nádychom dymovej alebo transparentné.

Svietidlá série Clizia slušia všetkým miestnostiam domu, vnášajú do interiéru prvok prekvapenia z mäkkého, ale zároveň geometrického tvaru. Dizajnérom je Adriano Rachele. 

Opalflex®:  pôvodná zmes polymérov a špeciálnych prísad s unikátnymi vlastnosťami pre rozptyl svetla. Spoločnosť SLAMP: na tento materiál získala patent a exkluzívne výrobné práva. 

SLAMP-logo

Talianska spoločnosť SLAMP: S.p.A. vznikla v roku 1994 s cieľom vytvoriť originálne svietidlá z inovatívnych materiálov. Na dizajne svietidiel sa od začiatku podieľa množstvo známych dizajnérov ako Munari alebo Zaha Hadid. V pestrej ponuke svietidiel navrhnutých na základe najnovších trendov nájdete stojanové a stolové svietidlá a tiež stropné a nástenné svietidlá. V júly 2012 spoločnosť SLAMP: získala za svoju kolekciu svietidiel VELI medzinárodnú cenu RED DOT. Od roku 1995 je RED DOT jedným z najprestížnejších ocenení na medzinárodnej úrovni v oblasti designu.

 

Svietidlá SLAMP: sú vyrobené z mimoriadnych materiálov OPALFLEX®, CRISTALFLEX®, STEELFLEX®. Ide o veľmi ohybné a vysoko kvalitné plastové materiály, ktoré sú netrieštivé a majú jedinečné sveteľné vlastnosti. 

 

 • OPALFLEX® - pôvodná zmes polymérov a špeciálnych prísad s unikátnymi vlastnosťami pre rozptyl svetla. Spoločnosť SLAMP: na tento materiál získala patent a exkluzívne výrobné práva. 
 • CRISTALFLEX® - priehľadný materiál vyvinutý spoločnosťou SLAMP: a vyrobený firmou Bayer Vivak®. Jasný a transparentný ako sklo, pritom však ľahký a odolný ako len moderný materiál môže byť. To robí svietidlá SLAMP: originálne, vizuálne ľahké a moderné.  
 • STEELFLEX® - pokrokový materiál ktorý svojím zrkadlovým povrchom dokonale odráža svetlo. Rovnako ako ostatné materiály používané spoločnosťou SLAMP: sa aj tento vyznačuje neodmysliteľnou flexibilitou. 

 

Svietidlá SLAMP: slúžia výborne ako dizajnový prvok interiéru, ktorý dokáže ozvláštniť akýkoľvek priestor, pretože fantázii sa u výrobcu SLAMP: medze nekladú. 

Clizia Table, Battery Powered


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: