Doprava zadarmo

Atmosfera FRINGE M

Elegantné dizajnové stolové svietidlo od talianskej spoločnosti SLAMP: a dizajnérky Lorenza Bozzoli. Svetlo v štýle šatu Charlestonu, kde superponované vrstvy technopolyméru vytvárajú efekt polkadot a druhá varianta Atmosfery je vnesená do kovových variant zlatej a cínovej.

Lorenza Bozzoli svoje diela navrhuje a tvorí v Miláne.


€432
Kategória: Stolové svietidlá
Záruka: 2 roky
Materiál: Cristalflex® a methakrylát
Rozmery (Ø/V): 30 / 44,5 cm
Farba svietidla: Ružová alebo sivá
Svetelný zdroj: žiarovka LED E27: 2 x 12W
Príslušenstvo: dva nezávislé vypínače
Žiarovky: nie sú súčasťou balenia

Zvoľte variant

 • Farba: Ružová
  • Skladom u výrobcu
  €432
     
 • Farba: Sivá
  • Skladom u výrobcu
  €432
     
 

Nová kolekcia stolových lámp Atmosfera je k dispozícii v 2 veľkostiach a dvoch štýloch: s ružovými alebo sivými strapcovitými okrajmi v štýle Charlestonu alebo s kovovou verziou zlatej a cínovej. Žiarovky majú nezávislé spínače v ručne leštenom guľatom tienidle a v podstavci. Spínače základne a difúzora sú nezávislé. Dostupné aj v závesnej variante.

Opalflex®:  je jeden z originálnych, recyklovateľných materiálov spoločnosti Slamp, zmes technopolymérov a sklenených kryštálov. Moderný dizajn často zahŕňa hry na svetlo; na dosiahnutie týchto efektov sú sklenené prvky, ľahko manipulovateľné polykarbonátmi, vďaka čomu je materiál ešte priehľadnejší a reflexívnejší.

SLAMP-logo

Talianska spoločnosť SLAMP: S.p.A. vznikla v roku 1994 s cieľom vytvoriť originálne svietidlá z inovatívnych materiálov. Na dizajne svietidiel sa od začiatku podieľa množstvo známych dizajnérov ako Munari alebo Zaha Hadid. V pestrej ponuke svietidiel navrhnutých na základe najnovších trendov nájdete stojanové a stolové svietidlá a tiež stropné a nástenné svietidlá. V júly 2012 spoločnosť SLAMP: získala za svoju kolekciu svietidiel VELI medzinárodnú cenu RED DOT. Od roku 1995 je RED DOT jedným z najprestížnejších ocenení na medzinárodnej úrovni v oblasti designu.

 

Svietidlá SLAMP: sú vyrobené z mimoriadnych materiálov OPALFLEX®, CRISTALFLEX®, STEELFLEX®. Ide o veľmi ohybné a vysoko kvalitné plastové materiály, ktoré sú netrieštivé a majú jedinečné sveteľné vlastnosti. 

 

 • OPALFLEX® - pôvodná zmes polymérov a špeciálnych prísad s unikátnymi vlastnosťami pre rozptyl svetla. Spoločnosť SLAMP: na tento materiál získala patent a exkluzívne výrobné práva. 
 • CRISTALFLEX® - priehľadný materiál vyvinutý spoločnosťou SLAMP: a vyrobený firmou Bayer Vivak®. Jasný a transparentný ako sklo, pritom však ľahký a odolný ako len moderný materiál môže byť. To robí svietidlá SLAMP: originálne, vizuálne ľahké a moderné.  
 • STEELFLEX® - pokrokový materiál ktorý svojím zrkadlovým povrchom dokonale odráža svetlo. Rovnako ako ostatné materiály používané spoločnosťou SLAMP: sa aj tento vyznačuje neodmysliteľnou flexibilitou. 

 

Svietidlá SLAMP: slúžia výborne ako dizajnový prvok interiéru, ktorý dokáže ozvláštniť akýkoľvek priestor, pretože fantázii sa u výrobcu SLAMP: medze nekladú. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.