Záplavový senzor Air

Batériový bezdrôtový záplavový senzor Vás okamžite varuje pred únikom vody a zabraňuje veľkým škodám na majetku. Vďaka jeho veľkosti a použitej technológii Loxone Air je možné ho umiestniť kamkoľvek.

  • Okamžite varuje pri úniku vody
  • Vynikajúci pre kuchyne, pivnice, ...
  • Výdrž batérie až 2 roky
  • Môže byť umiestnený kamkoľvek - vďaka technológii Loxone Air
  • Upozornenie cez Smartphone, email, audiosystém, ...
  • jednoduchá montáž

  • Skladom EU
€70,89
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájacie napätie: batéria (CR2032 súčasť balenia)
Rozmery (/D/Š/V): 74.3 x 28.5 x 13.6 mm
 

Záplavový senzor Air
Pre váš pokoj a bezpečie

Záplavový senzor Air detekuje unikajúci vodu rýchlo a spoľahlivo. Miniserver, centrála chytrého domu, vás okamžite informuje prostredníctvom notifikácia na mobilnom zariadení, e-mailu, hlasovým hovorom či čítanú správou z reproduktorov. Vy tak o probléme viete, môžete na neho ihneď reagovať a predídete veľkým škodám.

Ideálna ochrana pred únikom vody
Záplavový senzor doporučujeme umiestniť do práčovne (pod práčku), do kuchyne (pod drez a umývačku) a tiež do pivnice. Táto zanedbateľná investícia vás môže ochrániť pred veľkými škodami spôsobenými únikom vody.

 

Viete o všetkom včas

So záplavovými senzorom máte možnosť rýchlo reagovať na únik vody. Miniserver vám dá okamžite vedieť prostredníctvom mobilného telefónu, e-mailu, blikanie svetiel alebo audiosystému.


Inovatívna technológia Air

Vďaka nami vyvinutej bezdrôtovej technológii Loxone Air je integrácia čidiel do chytré domácnosti jednoduchá, rýchla a spoľahlivá. Vy sa tak nemusíte báť havárií.


Dlhá výdrž batérie

Záplavový senzor Air je napájaný pomocou obyčajnej gombíkové batérie. Vďaka veľmi úsporné technológii vydrží zvyčajne až dva roky.

 

Jednoduchá inštalácia

Pre využitie senzora nepotrebujete stavebné úpravy ani žiadne káble. V prípade potreby ľahko pridáte ďalšie senzory. Miniatúrne rozmery ho umožní umiestniť kdekoľvek je potrebné.

 

Obsah balenia: 

1 × Záplavový senzor Air
1 × batéria CR2032
1 × Informácie o produkte

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com