Doprava zadarmo

Žaluziový aktor Air

Vhodný pre žalúzie, markízy, rolety i závesy. Vďaka novému Žaluziovému aktora Air môžete integrovať takmer všetky tienenie do Loxone Smart Home. Technológia Loxone Air nepotrebuje žiadnu kabeláž navyše.

  • Plne automatické ovládanie žalúzií a markíz
  • Hirschmann konektor (STAS 3, STAK 3)
  • Automatické zistenie koncovej polohy
  • 100% kompatibilita s Loxone Smart Home
  • Jednoduché sprevádzkovanie vďaka technológii Air

  • Skladom EU
€118,19
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 110 ... 230VAC, 50/60Hz
Spotreba: typ. 250mW, max. 900mW
Rozmery (/D/Š/V): 129.1 x 32.5 x 26.8 mm
 

Žalúziový aktor Air
Nekonečná flexibilita - pre všetky typy tienenia
Či už máte elektrické žalúzie, markízy, rolety alebo závesy, nový ovládací prvok pre tieniacu techniku ​​Loxone Žalúziový aktor Air možno v niekoľkých jednoduchých krokoch integrovať do systému Loxone Smart Home.

Hirschmann konektor ako štandard
Vďaka štandardizovanému konektoru STAS 3 / STAK 3 (známy tiež ako Hirschmann konektor) môžete ľahko ovládať takmer každý typ motora pre tieniacu techniku ​​pomocou systému Loxone Smart Home. Loxone Žalúziový aktor Air stačí jednoducho vložiť medzi napájací kábel a motor a zabezpečiť integrovanú svorkou (bezpečné a vodotesné spojenie).

Automatické zistenie koncových polôh tienenie
Nový Žalúziový aktor Air sám detekuje koncovej polohy tienenia a prenesie ich do programu Loxone Config. Tým ušetrí čas, ktorý sa musel venovať kalibráciu jazdy. Vďaka automatickej detekcii koncovej polohy vidíte aktuálnu polohu tienenie vo svojej vizualizáciu.

 

Obsah balenia:

  • 1 × Žaluziový aktor Air

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com