Doprava zadarmo

Wrist Button Air

Hygienický, spoľahlivý, jednoduchý. Wrist Button Air pohodlne sadne na zápästie a umožňuje rýchle a jednoduché prevedenie prednastavenej akcie. Vďaka plnej integrácii do systému Loxone je možné implementovať mnoho funkcií, ako sú volania o pomoc, poplach, tlačidlo central stop, automatické otváranie dverí a mnoho ďalšieho.

  • Jednoduchá integrácia do systému Loxone
  • Odolné silikónové tlačidlo
  • Pohodlný hygienický silikónový remienok s patentom. Je možné kombinovať s mnohými 18mm remienkami
  • Vizuálna odozva
  • Deaktivácia dlhým stlačením
  • Krytie IP64 - odolný proti striekajúcej vode
  • Batéria CR2032 s životnosťou až 2 roky

DÔLEŽITÁ POZNÁMKA: Funguje iba v dosahu inštalácie Loxone.


  • Skladom EU
€114
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
 

Obrovská škála funkcií
Od alarmu cez push notifikácie, telefonické hovory a pod. až po automatické otváranie dverí, cetral stopu a mnoho ďalšieho. Vďaka rozličným možnostiam systému Loxone je Wrist Button Air omnoho viac než jednoduché tlačidlo.

Odolné a individuálne
Wrist Button Air sa skladá z tlačidla a remienka so zapínaním na patent, oba sú vyrobené z extrémne robustného a strerilného silikónu. Vďaka štandardnému uchyteniu je možné tlačidlo kombinovať s mnohými populárnymi 18mm remienkami.

 

Obsah balenia:

1x Wrist Button Air
1x CR2032 Batéria
1x Šroubovák

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Wrist Button Air


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com