Doprava zadarmo

Tree Extension

Tree Extension tvorí základ pre technológiu Loxone Tree. Táto Technolgie umožňuje revolučne rýchle a jednoduché pripojenie periférií.

 

  • Až o 80% menšie práce s kabelážou
  • Sprevádzkovanie Plug & Play v rekordnom čase
  • Maximálnu voľnosť pri kabeláži
  • 2 Tree vetvy na Extension (na každú je možné pripojiť až 50 zariadení)
  • Vysoká prenosová rýchlosť bez oneskorenia
  • Plná možnosť aktualizácie cez bezplatný softvér
  • Vynikajúci pomer cena / výkon
  • Rozširujúci sa rad Tree produktov

  • Skladom EU
€112,51
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 9 ... 28VDC
Spotreba: max. 115mW
Rozmery (D/Š/V): 35.4 x 88 x 57 mm
Spôsob montáže: DIN
 

Technologie Loxone Tree

 Inteligentné elektroinštalácie v rekordnom čase

S Loxone Tree sme zahájili novú éru. Túto technológiu sme vyvinuli špeciálne pre systém Loxone. Zásadne uľahčuje integráciu periférií a každá inštalácia je tak neporovnateľne rýchlejšie a jednoduchšie. Minimalizuje potrebnú kabeláž bez kompromisov vo flexibilite či komunikačnej rýchlosti.


Jednoduchá kabeláž

Veľa možností.

Tree Extension tvorí základ Tree technológie. Na oba jeho konektory je možné pripojiť až 50 Tree zariadení. Kabeláž je možné realizovať úplne flexibilne - podobe ako rastú vetvy stromu v prírode. Tak je napr. Možné použiť jednu vetvu pre každé poschodie s odbočkami do každej miestnosti.


Loxone Tree Technológia

Vyvinutá špeciálne pre potreby našich zákazníkov a Loxone partnerov prináša rýchlejšiu a jednoduchšiu integráciu periférií do inteligentnej elektroinštalácie:

Až o 80% menej práce s kabelážou: Vďaka technológii Loxone Tree môžete kabeláž vetviť a jednotlivé Tree zariadenia zapájať za sebou. Ušetríte svorky, káble a tiež miesto v rozvádzači.

Sprevádzkovanie v rekordnom čase: Tree zariadenie aktivujete a nastavíte behom pár kliknutí. Napríklad pre sprevádzkovanie pohybového senzora Tree potrebujete len niečo okolo 20 sekúnd.

100% optimalizácia: Tree technológie a všetka Tree prístroje sú určené na Plug & Play použitie. Predovšetkým ale perfektne spolupracujú so všetkými Loxone produktmi.

Jednoduchá aktualizácia: Všetky Tree zariadenia možno kedykoľvek aktualizovať. Neustále pracujeme na vylepšovaní našich produktov. Sú vždy k dispozícii zdarma s aktualizáciou Loxone CONFIG.

Diagnostika: Integrované funkcie pre diagnostiku a stavové LED pomôžu odhaliť prípadné chyby na kabeláži.

Šifrovaná komunikácia: Komunikácia medzi zariadeniami je šifrovaná. Ani pri napojení na kábel nie je možné prevziať kontrolu.

Rozrastajúca sa rodina Loxone Tree

Loxone ponúka širokú škálu produktov pre každý váš projekt. Ovládacie prvky, moderné LED osvetlenie, audio systém a mnoho ďalšieho. Vďaka technológii Tree je zaistená dokonalá spolupráca medzi hardvérom a softvérom.

Obsah balenia:

1 × Tree Extension
1 × IDC Tool 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com