Doprava zadarmo

Touch Nightlight Air

Zväčšiť
  • 1 z 3

Inteligentný budík, ovládací panel, nočné svetlo a hodiny v jednom elegantnom balení. Vďaka svojej univerzálnosti je skvelý doplnok do každej miestnosti.

  • Nočné či doplnkové osvetlenie
  • Zobrazenie času a teploty
  • Budík 100% integrovaný v inteligentnej domácnosti
  • Možnosť nastavenia času budenia
  • Ovládanie v duchu Tlačidlového štandardu Loxone
  • Poslúži aj pre upozornenie napr. poplach
  • Je možné kdekoľvek kdekoľvek vďaka technológii Air

  • Skladom EU
€248,11
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 5 VDC cez napájanie Micro USB, integrovaná Li-Ion batéria
Spotreba: typ. 150mW, max. 4W
Rozmery (D/Š/V): 120 x 120 x 75mm
 

Touch Nightlight –viac ako nočné svetlo

Touch Nightlight je oveľa viac než obyčajné nočné svetlo. Je to tiež budík, hlásič poplachu, ovládací a informačný panel a doplnkové osvetlenie. Táto rôznorodosť z neho robí ideálny doplnok do všetkých vašich izieb.

 

Mnoho možností pre osvetlenie:

     Doplnkové svetlo

Spálňa neslúži len k spánku: môžete si tu vychutnať šálku horúceho kakaa a dobrú knihu, film alebo jednoducho čas pre dvoch. Touch Nightlight v takýchto chvíľach jemne doladí izbu farbou podľa chuti. Uľaví očiam a zaistí príjemnú náladu a ešte viac pohody.


 

  

 Budenie svetlom
Touch Nightlight vám uľahčí ranné vstávanie. Pomaly rastúca intenzita svetla simuluje východ slnka a príjemne vás sprevádza z ríše snov. Od jemného úsvitu až po jasné slnko: Začnite nový deň plný energie.


   

Orientačné svetlo
V spálni

Kto by nevyužil orientačné svetlo napríklad ak si potrebuje v noci odskočiť, postarať sa o dieťa či začať deň už pred východom slnka?

Touch Nightlight vás bezpečne prevedie okolo všetkých nástrah bez rušenia vášho partnera a nepríjemného oslnenia.


   

Nočné svetlo
V detskej izbe

V sne sa vaše malé deti stávajú superhrdinom, futbalovými profesionálmi alebo veľkými prieskumníkmi. Ale toto dobrodružstvo nebeží vždy hladko.


 

 Ovládanie domácnosti nikdy nebolo jednoduchšie:Integrovaný Touch Pure

Integrované tlačidlo Touch Pure robí z Touch Nightlight štýlové ovládanie. Technológia Air umožňuje umiestniť Touch Nightlight takmer kdekoľvek. Skúste ovládať miestnosť aj dom napríklad z postele.

Stvorený pre Tlačidlový štandard Loxone: Veľká prostredná plocha pre svetelné nálady, štyri menšie pre tienenie a hudbu. Ideálne, ale nie povinné.

Plná podpora v aplikácii

 

Obsah balenia:

1x Touch Nightlight Air
1x USB zdroj s 3 adaptérmi pre rôzne krajiny
1x USB A na Micro B kábel (iba napájanie)
1x Príbalový leták

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

 

Touch Nightlight


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.