Doprava zadarmo

Touch & Grill Air

Zväčšiť
  • 1 z 3

Samostatne stojaci tlačidlo Touch Pure s 1. grilovacím teplomerom integrovaným do Real Smart Home. Urobí z vás majstrami každej záhradnej party a dom budete ľahko ovládať aj priamo z vonkajšej terasy.

 

  • 2 prvotriedne teplotné sondy
  • časovač (minútka)
  • plná podpora v Loxone Smart Home App
  • Chytré tlačidlo Touch Pure
  • Integrovaný akumulátor
  • Výnimočný prvok, ktorým zaujmete každého hosťa

  • Skladom EU
€310,45
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 5 VDC cez napájanie Micro USB, integrovaná Li-Ion batéria
Spotreba: typ. 150mW, max. 4W
Rozmery (D/Š/V): 120 x 120 x 75 mm
 

Prvý grilovacie teplomer integrovaný do Loxone Smart Home

Každý, kto niekedy griloval, vie, že základom pre dokonalý pôžitok zo steaku či roast beefu je správna teplota vnútri mäsa. S Loxone Touch & Grill už mäso nebude nikdy surové ani prepečené a z vás sa stane naozajstný majster grilovanie.

Loxone Touch & Grill je oveľa viac, než napovedá názov, pretože je plne integrovaný do Real Smart Home.

Steak "medium rare" už nebude otázkou náhody a vaši hostia si vždy dokonale pochutnajú.

 

Loxone Touch & Grill využijete aj mimo dobu varenia a grilovania. Obsahuje štandardné pětitlačítko Touch Pure, takže sa ideálne hodí pre Tlačidlový štandard. Naviac ponúka integrované podsvietenia a odolný povrch, na ktorom nezostávajú odtlačky. Ovládajte svetla, tienenie aj hudbu jedným tlačidlom, ktoré môžete umiestniť kdekoľvek v miestnosti.
Vďaka jedinečnému dizajnu sa stane skvelým doplnkom vašej domácnosti.

Kuchyňa alebo terasa: Mobilné Touch & Grill možno použiť na rôznych miestach, a preto je definovaný ako ovládací prvok pre dve rôzne miestnosti. V aplikácii si ľahko určíte, ktorú miestnosť chcete práve ovládať.

 

Obsah balenia:

1 × Touch & Grill
2 × Teplotní sonda
1 × USB zdroj s 3 adaptéry pro různé země
1 × USB A na Micro B kabel (pouze napájení)
1 × Příbalový leták

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Touch & Grill Air


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.