Nové

Teplotná sonda pre Loxone Touch & Grill žltá/zelená

Zväčšiť
 • 1 z 2

Kvalitní teplotní sonda pro Loxone Touch & Grill.


€12,35
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky

Zvoľte variant

 • Farba: Zelená
  • Skladom EU
  €12,35
     
 • Farba: Žltá
  • Skladom EU
  €12,35
     
 

Vysoko kvalitné snímače teploty sú vyrobené z kovu a sú farebne odlíšené, aby bolo možné namerané teploty intuitívne čítať na digitálnom displeji Loxone Touch & Grill a v aplikácii Loxone. Ihla dlhá 9 cm je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a meria teploty od -15 do 300 ° C.

152 cm dlhý kábel poskytuje dostatok voľného priestoru. Je chránený tenkou kovovou sieťovinou, je odolný a žiaruvzdorný.

 

Obsah balenia:

1x žltý snímač teploty
1x navíjač káblov

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com